Мају оптужили да се мува са Јањушем и то Асмину иза леђа, а онда Дурџић устао, лупио шаком о сто и чврсто пресекао
Све је почело питањем упућеним Маринковићевој.
У току емисије “Питања гледалаца” водитељ Милан Милошевић прочитао је питање за Мају Маринковић.
- Када ћеш бити фер и признати Асмину какве му ставри радиш иза леђа са Јањушем? - гласило је питање.
- Не дајем никакве љубавне знакове. Ја сам у вези фер плеј играч и да не радим такве ствари. Ја ништа фуњарски не радим. Ја нисам неко ко у вези шушњари са стране - рекла је Маја.
- Дешавало се кад се посвађа са Асмином. Ја са њом немам неки претерани однос, она је исто тако радила и у претходним везама, да јој дам неки савет - изнео је Јањуш.
- Ја да себи дозволим да мене Урош, Теодора, Бебица коментаришу, мени то није потребно у животу. Нек пази и води рачуна шта буде радила - рекао је Асмин.
- Какав желудац имаш па можеш да понерсеш толика понижења, то не може ни луди Бебица? - гласило је питање.
- Више не праштам ни најмању ситницу - рекао је Асмин.
- Ја се слажем а су увреде катастрофалне. После Билала сам имала катастрофалне свађе. Понижење је и кад он мени каже за Рајско острво. Ми смо пример како не треба. Ја самн последњих 48х дивна. Ми смо дали за право то - рекла је Маја.
- Он ради све само да се не бих свађао са Мајом. Њему ће Маја замерити било шта. У овој вези немаш слободу, да ти овде 24х функционишеш само са једном особом то је болесно. Да нису Станија и Анели ту исто би било - рекао је Јањуш.
- Маја ће итекако утицати на однос оца и ћерка. Видим како коментарише, он не реагује како се она обрати Анели. Шта ће напољу када изађе, да се она обраћа Анели је к*рва или можда Нори то да каже - додала је Теодора Делић.
- Од овога нема ништа, оно је страшно кад је Маја рекла да ће ићи заједно у wc. Асмин је бистар, али све ће му бити јасно када изађе. Маја је таква каква је, љубоморна је. Он сада као да је пијан али отрезниће се - рекла је Милосава Правиловић.
"Њихов јорган је кампер"
Добила је и Анели Ахмић своје питање:
- Назвала си Мају и Асмина прљавим сподобама, да ли је то твој искрени суд о њима?
- Најискреније. Када их видим асоцирају ме на то. Они су кампери, њихов јорган је шатор. Никако их нисам видела да иду у wc да перу зубе, само им ноге вире.Она је мене вређала да сам прљавица, сад је то она. Немам ништа позитивно да кажем за њихов однос. На шта ми да будемно љубоморни? - рекла је Анели.
- Шта тебе брига шта ми радимо. Ја сам један од најуреднијих мушкараца овде. Коса ти је ко да грајиш гнездо. Гориш од љубоморе. Не можеш ни једну жену поред мене да поднсеш. Ти си толико глупа. Личиш на џогер. Личиш на издувану тракторску гуму - рекао је Асмин.
- Да ли је твој главни проблем са Асмином што те је оставио или што те је оставио због жене попут Станије? - гласило је питање.
- Мој главни проблем је на који начин је то урадио и његово понашање. Свеједно је која је жена. Имају право да се хватају за Станију. Проблем је шта је он мени све радио док је био у Мајамију - одговорила је Анели.
- Њен највећи проблем је прво Станија па после што је остављена. Она би се мени вратила и после Станије. Она не може да нађе мушкарца за себе, сваки хоће само интимни однос са њом. Њој је свака жена проблем. Овде си причала како сам ја тебе оставио као кера. Она је остављена због свог понашања - рекао је Асмин.
- Она је ушла овде да се освети. Он би мени исто радио да имам дете са њим. Страшно је шта ми је све овде рекао, поготово овде што ради са мојом бившом познаницом - рекла је Станија.
- Наравно да је она то искористила за медије. Свако би то искористио. Логично је да је нашла те поруке. Овде је кренула да гради свој живот и да зарађује. Станија је изгубила пријатеље због њега, морала је да се правда - испричала је Милена Качавенда.