Мењају Нори име и презиме због поласка у школу - ево како ће се звати ћерка Анели и Асмина
Сматра да је дете већ превише познато у јавности.
Анели Ахмић је потврдила да жели да промени име и презиме својој ћерки због свега што је изнесено у елити.
Она је то испричала док се свађала са Асмином.
- Она показује да је опседнута са Нором и са мном. Замолио сам да се Нора не узима у уста. Мене не може нико навући - рекао је Асмин.
- Ја сам неразмишљајући рекла да је монструм. Не могу му без пратње дати дете. Нула посто ћеш имати ускоро - рекла је Анели.
- Она је подржала Станију да сам лош тата. Ја сам свесна колико смо ми Нору осрамотили. Она није свесна да је мене називала монструмом и да је то срамота за Нору - рекао је Асмин.
- Она ће за јавност имати име Нора, а за школу ће имати друго име, а и презиме. За мене је ово морбидно и не бих даље коментарисала - рекла је Анели.
- Хоће да јој промени име јер је свесна колико смо осрамотили дете - рекао је Асмин.
- Она је ничим изазвана почела да спомиње реч "циганче". Ја бих рекла ово ако та мала буде слушала икад клип, никад није била названа! Он је рекао да не верује да је доживео да му дете проси по трамвају као циганче, никад није названа тако. Жао ми је што сам ја то поновила, али те речи су његове. Није било моје да идем у емисију, то је мој једини грех - рекла је Станија.
- Она је прва мени рекла да сам ја њој за нејног брата причала, тако је почело - рекла је Анели.
- Станија мрзи очеве - рекао је Асмин.
- Срам те било, ја сам утицала колико сам могла - рекла је Станија.
- Ти си мама монструм, као што је и Сита мама монструм - викао је Асмин, те га је Анели пљунула.