Милена Качавенда изгубила хонорар: Унаказила такмичарку у сукобу - обезбеђење их једва раздвојило
Милена је након жестоких прозивки на њен рачун изгубила контролу, па напала цимерку.
Нова драма током емисије „Питања гледалаца“ потпуно је уздрмала Белу кућу, а у центру хаоса нашли су се Асмин Дурџић, Маја Маринковић и Станија Добројевић, а касније је настала права филмска сцена у којој су учествовале Милена Качавендаи Александра Јакшић.
Тешке оптужбе, бруталне увреде и поливање водом обележили су емисију, док су учесници једни другима износили прљав веш пред камерама.
Све је почело када је водитељ Милан Милошевић прочитао питање упућено Асмину:
- Ако Маја константно хвали своје бивше и напада тебе, зашто ти испадаш будала па вређаш своје бовше веренице и дозвољаваш Маји да те вређа само ако будеш блажи у излагању према њима. Она ти тражи да вређаш и Анели и Станију - гласило је питање.
- То није тачно, да ми мама дође ја бих јој рекао. Она је мене осуђивала за Анели што сам је вређао - одговорио је Асмсин.
- Ја се не слажем да треба да се вређају бивши партнери. Сваки мушкарац у свађи са женом је доњи. Не волим када вређа жене, и Милену исто. Сваки мушкарац када вређа жену није мушкарац. Друго је кад се жена са женом свађа. Он је на језику најпоганији. Не могуће да је код њега све лоше, а узимали од њега лову. Њастрашније осуђујем када вређа жене, али и оне њега нападају. Мене ни једна увреда не може да дотакне - рекла је Маја.
Међутим, прави хаос настао је када је Јакшићка провоцирала Милену Качавенду.
- Је л ' си љубоморна што сам ти скинула Јањуша или Дудића? Колико аи немоћна - рекла је Јакшићка Милени.
Милена је тада изгубила контролу и узела чашу са водом, којом је исполивала Јакшићку пред свима.
- Од сада ћемо мало туширање, јер ми је више доста ове ментолке. Иди сада опери косицу луткице - рекла је Миелна.
- Ти си матора баба која се ј*бе са 50 година, јадна си. Изгубила си хонорар, коме их носиш - рекла је Јакшићка.
У расправу се убрзо укључила и Станија, која је признала да више не зна да ли Асмин самостално износи увреде или га неко на то наговара.
- Не могу да проценим да ли Маја наговара Асмина да ме вређа. И за ту ствар што је Асмин причао да је најлепша и најужа сада сушпротно прича. Не знам да ли он сам испушта своје отрове или неко други - рекла је Станија.
- Наговарала ме је да пљујем Голбовићку, Суботићке. - рекао је Асмин.