Милица Кемез изненађена због отказа на Пинк телевизији: "Сваки послодавац може да нађе неког ко му више одговара"
Кемез није крила изненађење након информације да Жељко Митровић планира масовне отказе у својим компанијама, али је открила да се за своје радно место не плаши.
Милица Кемез је у великој исповести пред камерама портала "Србија Данас", после скоро две године медијске паузе, проговорила о приватном животу и пословним подухватима, истичући да за године које предстоје има врло јасан циљ.
Како је рекла, тренутно је фокусирана на посао у оквиру свог салона, као и на водитељски ангажман на Ред телевизији, а поред тога се бави и продајом свог плаца од 6 ари.
Милица истиче да јој је након 13 година подстанарског живота велика жеља да купи себи стан, а од продаје плаца се нада да ће то и учинити у догледно време.
О отказима на Пинк и Ред телевизији
Милица Кемез је већ неколико година део колектива Ред телевизије, где је започела водитељску каријеру након учешћа у Пинковом ријалитију.
Последњих месеци јавност не престаје да бруји о отказима које је Жељко Митровић, власник обе телевизије најавио, а Милица се изненадила када смо је упитали да прокоментарише ову тему. С друге стране, њена колегиница Ана Радуловић дала је своје виђење ове ситуације.
- Стварно? Је л' треба да се плашим? Мислим да се енергије некад разиђу и да људи треба да промене окружење и да пронађу можда оно што им више одговара. Највећа је глупост седети тамо где ти не одговара, трпети неког, јер сам ја и с ове и с оне стране. Ја сам неко ко је имао раднике и ја сам радник тако да свако може да нађе оно што му више одговара и сваки послодавац може да нађе неког радника који му више одговара. Ништа више у животу не гледам тако страшно - каже Милица и објашњава шта јој најтеже пада у водитељском послу.
- Најтеже ми је са монтажерима (смех). Тешко је ускладити се са гостима пошто постоје људи на естради којима је тешко да издвоје тих сат времена, нарочито женама јер то буде и спремање, и најтеже ми је да извучем ексклузиву, а да не будем нападна. Увек се трудим да придобијем поверење саговорника и да емисија буде занимљива а да не форсирам госта.
Милица потражила стручну помоћ
Кемез не крије да је у тешким животним тренуцима потражила помоћ стручног лица, те истиче да разговори са психологом никако не би смели да се класификују као нешто срамотно.
- Није срамота потражити стручну помоћ, мени је то потпуно нормално, али је потребно време да нормализујемо одлазак код психијатра пре него одлазак на филере и да мало више причамо о томе. Требало би да свако има повремене разговоре са стручном особом, да преиспита себе где стоји здравствено када је психа у питању - каже она.
О Слоби Васићу
Певач Слоба Васић је недавно примљен у психијатријску установу, након што је у алкохолисаном стању скинут са лета.
Милица је имала прилику да поразговара са певачем по изласку из болнице, а шта је открила о том разговору погледајте на снимку испод.