Милица Величковић проговорила о новом партнеру, не скида осмех с лица: "Препуштам се лепим осећањима"
Милица је истакла да јој је сада фокус на себи, ћерки и људима који јој пружају мир и подршку.
Бивша учесница "Елите", Милица Величковић, први пут је отворено говорила о свом емотивном животу након турбулентног периода који је прошла.
Иако су многи приметили да Милица у последње време не скида осмех са лица, она признаје да тренутно није у љубавној вези, али да у њеном животу ипак постоји особа која јој прија.
- Нисам се заљубила, али се препуштам лепим осећањима, како не бих осећала оно лоше што сам осећала у неком претходном периоду. Симпатију имам, али нисам у неком односу и не планирам да будем до даљњег - искрено је рекла Милица у "Премијери".
Она је истакла да тренутно нема ни вољу ни жељу да улази у озбиљне емотивне односе, јер јој је фокус на себи, ћерки и људима који јој пружају мир и подршку.
- Превише сам осуђивала себе за неке ствари, сада то више не радим када су други у питању. Са ћерком сам стално, са породицом и пријатељима. Окружена сам људима које волим - поручила је Величковићева.
Подсетимо, Милица није крила разочарање због Терзиних изјава у ријалитију.
- Све што он прича иде њему на душу. Клекнуо је, па је касније свашта говорио о мени. Не браним му да виђа дете. Можда ме и тужи, пошто је рекао да сам му тражила паре, само да не буде за изнуду - рекла је кроз осмех.
Милица се осврнула и на коментаре да Терзи тренутно не иде ни на емотивном плану.
- Људи ми говоре да му се све враћа, јер му не иде у љубави. Моја ћерка и ја живимо исто као и пре. Моја ћерка нема оца - изјавила је она.
На питање да ли планира да промени ознаку Н.Н. када је реч о оцу детета, Милица је јасно ставила до знања да њена ћерка неће носити Терзино презиме.
- Могу ја то да променим, али моја ћерка неће носити његово презиме. Док је он мене вређао у „Елити“, наша ћерка је имала здравствене проблеме, температуру и није ишла у вртић - закључила је Милица.