Нагазили Ситу у "Елити", пљуште прозивке на рачун Ахмићеве: "Од 100 посто демантовала је само 15"
Урнишу је за црним столом.
У току емисије "Гледање снимака", водитељка Маша Михаиловић поставила је питање Анели Ахмић.
- Зашто имаш м**а рећи Грофици да ћути, а Сити не, кад је очито да је Сита више проблема направила него Грофица? - гласило је питање
- Грофица лупета глупости, а Сита има доказе за његове лажи. Он дематује само његове лажи, не говорим да ради нешто што не би требала - рекла је Анели.
- Сита више мене блати, као да је она била са мном у вези. Мене она није ни у чему демантовала. Од 100 посто Сита је демантовала можа 15 посто - рекао је Асмин.
Подсетимо, прво питање у емисији било је за Луку Вујовића и направило је општу пометњу.
- Нашао си се ти причати о сусрети ћерке и мајке којој си све радио, ти који си све радио како би се додворио њима, а запосавио си рођено дете јер ти је било битније водити рат са Асмином, снимати ТикТок, приказивати подршци шта кући радите, ми имамо све доказе шта си објављивао без Анелиног зања?
- Ништа нисам радио без Анелиног знања, све смо клипове секли заједно. Није ни битно шта свет мисли, никоме не треба да доказује каква је она мајка. Ја Нору нисам запоставио, он је само првих десет дана могао да буде у Београду и зато нисам могао да будем са њим - рекао је Лука.
- Дешавале су се неке ствари. Фанови ако имају, они су то већ објавили - рекла је Анели.
- Пребацујеш Асмину да није видео ћерку три године, па зар му ти ниси бранила да је види?
- Нисам, ја сам била у ријалитију три године - рекла је Анели.
- Њој је битнија Сита него Нора. Није она бранила, али јесу Сита и Грофица - рекао је Асмин.
- Линчујте монструма - рекла је Анели.
- Асмине, зашто копираш Мају и бахатиш се?
- Волим своју девојку и хоћу да личим на њу - рекао је Асмин.