Најтеже је њему: Анђело Ранковић описао пакао свог живота због Аните Станојловић "Већ сам имао проблем када..."
Пре него што је оптужени добио реч, ситуацију је прокоментарисао Урош, који није штедео речи на рачун Аните, износећи низ тешких оптужби на њен рачун.
Прво питање у вечерашњој емисији „Питања гледалаца” подигло је Белу кућу на ноге. Водитељ Милан Милошевић се одмах на почетку обратио Анђелу Ранковићу, прочитавши питање које је гласило:
"Па шта ако је Анђело разбио телефон? После онаквог терора, није ни чудо што га је разбио?", прочитао је он алудирајући на ситуацију где је током свађе са тадашњом девојком Анитом он сломио уређај.
Пре него што је оптужени добио реч, ситуацију је прокоментарисао Урош, који није штедео речи на рачун Аните, износећи низ тешких оптужби на њен рачун.
"Она је константно помињала Анђела. Имала је и момка Бошка, поред њега и Филипа с којим је варала Бошка. Ја нисам знао позадину. Анђело је сто пута искренији од Аните. Он је боља особа од Аните. Она даје Маји ствари које је куповала са Тамаром, а свесна је да су Асмин и Маја најстрашније вређали Тамару. Никакав је пријатељ, лоша је особа", оштро је поручио Урош.
Након излагања цимерке, реч је добио Анђело Ранковић, који је видно емотиван и револтиран решио да до детаља оголи стравичан период кроз који је прошао, признајући кроз какав је пакао прошао због поменутог инцидента са телефоном.
"Телефон нисам поломио, већ сам имао проблем када сам са својим друштвом и девојком славио Нову годину, она дошла, попела се у моју канцеларију и правила проблеме. Поред тога, морам да нагласим да је то Нова година, да сам био пијан као летва, славило се. Како би други неки мушкарац реаговао да му неко прети девојци, назива је ку*ветином? После три месеца терора психичког, пукао сам под притиском, признао сам да сам поломио телефон и вређао је. Она ми је говорила да ће ми уништити живот, јер јој нисам купио нови телефон. Не могу да објасним какав психички терор сам прошао, па је до тога дошло да ја разбијем телефон. На све то, она је мене ударила, а ја то не потенцирам. Ја сам попио много пута у животу, али никада агресиван нисам био. Моја тадашња девојка је претрпела велики стрес, после пар дана нам се окончала веза која није хтела да трпи притисак. Остао сам без посла, такође", закључио је Анђело, оставивши све присутне у потпуном шоку након сведочења о губитку љубави и каријере.