Најтеже речи које је Станија чула од почетка ријалитија: Сасули јој неочекиване информације у лице
Ђукић опет упутио жестоке речи Стањији.
Филип Ђукић је набројао Станију Добројевић на листи најнесрећнијих људи и ријаилитију.
Он је истакао да срећа није у амтеријалним ставрима и да Станија не уме ни са чим другим да се хвали осим оним што прича да се сама стекла. Посебно му је засметало што је Станија назвала бившег момка Марка Марковића социјалним случајем.
- Људи седе и преиспутују се да ли су срећни или нису. Прво место је Лука. Не мислим због везе са Анитом, они су и те како срећни, него мислим због породице, те ствари га највише погађају. Друга особа је Нерио. Он се не каје што је рекао него што је то било овде где има осуде и притисак. Следећа је Станија. Срећа није у материјализму, он је потребан за неки нормалан живот. Потенцираш penthaus. Свака част што си себи приуштила нешто, али ако волип некога боли те уво где ће да ради. Рекла си за МАрка да ти је био највећа љубав, а назвала си га социјалним случајем, то је контрадикторност - рекао је Филип.
- Нисам, тако рекла - тврди Станија.