Након што је добила вести из спољног света, Софија се огласила поводом Данета (70) и новца који јој је давао
Софија је одмах истакла да њена мајка, према њеним речима, није била упућена у детаље целе приче и да је Данета доживљавала искључиво као једног од фанова који јој пружају подршку.
Водитељ Дарко Танасијевић угостио је у Шиша бару Софију Јанићијевић, која је отворено говорила о афери са Данетом (70), односу са породицом, али и реакцијама које данима не престају да тресу Белу кућу и друштвене мреже.
Софија је покушала да објасни своју страну приче, тврдећи да је читава ситуација представљена много драматичније него што заиста јесте.
Дарко је разговор започео питањем о честитки коју је Софија добила од мајке, а која је изазвала велику пажњу међу учесницима.
"Софија, шта си схватила у маминој честитки?", упитао је Дарко.
Софија је одмах истакла да њена мајка, према њеним речима, није била упућена у детаље целе приче и да је Данета доживљавала искључиво као једног од фанова који јој пружају подршку.
"Она нема никакве везе са овом афером, она њега зна као фана који је уплаћивао новац и доносио поклоне", рекла је Софија.
Дарко ју је потом подсетио на део честитке у којем је њена мајка наводно изразила шок због Софијине изјаве да јој је Дане био „експеримент“.
"Рекла је да је срамота и да је фрапирана твојом изјавом да ти је Дане експеримент", рекао је Дарко.
Софија је кратко одговорила да ће све детаљно објаснити породици када напусти ријалити.
"Објаснићу јој све када изађем", рекла је Софија.
Водитељ је затим отворио питање финансијске помоћи коју је, према наводима, Дане слао њеној породици док је она боравила у ријалитију.
"Како твоја мама није ништа знала, а тражила си Данету да јој шаље паре за храну и гориво док си ти у Елити?", упитао је Дарко.
Софија је објаснила да њена породица у томе није видела ништа спорно јер, како тврди, Дане није био једина особа која јој је слала поклоне и новац.
"Она није видела ништа спорно јер није то само једна особа, мени је доста њих уплаћивало и слао новац. Ја сам упознала и друге фанове, сликали су се са мном више пута и причали. Није Дане потрошио Бог зна колико новца потрошио на мене. Ја сам два пута ишла у Македонију због сликања и тада сам се видела с њим у Скопју", рекла је Софија.
Дарко је потом подсетио публику да се Софија раније представљала као млада предузетница, па га је занимало како објашњава то што је тражила финансијску помоћ за основне трошкове.
"Многи се питају ко си ти заправо јер си се ти прошле године представила као млада предузетница, а сада шаљеш Данету паре за гориво и храну?", упитао је Дарко.
Софија је одговорила да је Дане сам инсистирао да јој помаже, па је, како каже, новац само усмерила на практичне ствари које су биле потребне њеној породици.
"Он се сам понудио, па бар да преусмерим тај новац јер ми овде не треба цвеће. Ја сам само корисно усмерила ка мами, а да сам знала какав је човек онда бих га још више усмерила шта да уплаћује и шта да ради", рекла је Софија.
Један од најзапаженијих делова разговора односио се на причу о наводном пољупцу између Софије и Данета, о којем се претходних дана много спекулисало.
"Мене интересује пољубац", рекао је Дарко.
Софија је тврдила да се свега слабо сећа и да Дане никада није био њен емотивни партнер.
"Веруј ми да не знам ни како се десило, нисмо се пољубили уопште с намером. Он мени никад није био емотивни партнер, он човек не може да хода. Ја се не сећам да је био пољубац, он ми је небитан у животу. Ја бих ти објаснила да знам, али стварно се не сећам да сам се пољубила с њим", рекла је Софија.
Дарко је на њене изјаве реаговао кроз шалу, видно затечен њеним одговорима.
"Ти ћеш мене девојко отерати на боловање", рекао је Дарко.
Софија је потом наставила да умањује значај целе приче, тврдећи да јавност не би ни обраћала пажњу на Данета да нису испливале њихове преписке.
"Нема ми никакво значење ни он, а ни цела ова прича. Он да није имао преписке он никог не би интересовао", рекла је Софија.
За крај разговора, Дарко се дотакао и њеног односа са Борислав Терзић Терза, који је претходних дана такође био једна од главних тема у Белој кући.
"Шта ћемо с Терзом?", упитао је Дарко.
Софија је јасно ставила до знања да више нема никакве емоције према њему и да јој његово понашање делује неискрено.
"Не видим га и не чујем, он ме апсолутно не занима више. Огроман фолирант, не знам колико сте успели да видите да ми је после радија рекао: ''Опасна си'' и смеје се. Он се мени гади колико се фолира, али мене не може воз да прегази", рекла је Софија.