Напустили су програм - Асмин и Маја Маринковић и званично остали без хонорара због непоштовања продукције
Продукција се огласила.
Асмин Дурџић и Маја Маринковић кажњени су у "Елити 9" након што су самоиницијативно напустили обавезну емисију на имању у Шимановцима. Велики шеф је одмах реаговао због кршења правила, а будући да је Асмин, како се наводи, већ више пута кажњаван, све гласније се коментарише да би могао изаћи без хонорара.
Учесницима "Елите 9" од самог почетка јасно су предочена правила понашања и живота на велелепном имању у Шимановцима. Осим што их продукција редовно подсећа на обавезе, на појединим местима у Белој кући истакнути су и плакати са правилима која такмичари морају да поштују.
Ипак, упркос јасним правилима, поједини учесници настављају да их крше, због чега Велики шеф не одустаје од казни.
Овог пута на удару су се нашли Асмин Дурџић и Маја Маринковић, који су самоиницијативно напустили емисију, тачније поделу буџета коју је водио Анђело Ранковић.
С обзиром на то да је присуство учесника у емисијама обавезно, њихов потез протумачен је као директно непоштовање продукције и правила ријалитија.
Велики шеф је због тога донео хитну одлуку и обоје казнио због недисциплинованог понашања.
Асмину се казне гомилају
Ово није први пут да се Асмин налази на мети продукције. Он је, како се наводи, већ више пута кажњаван, а казне су му се током боравка у ријалитију озбиљно нагомилале.
Због тога се све више коментарише да би Дурџић, уколико се овакав низ настави, из ријалитија могао да изађе без икаквог хонорара.
Такмичари су и раније упозоравани да се кршење правила неће толерисати, посебно када је реч о обавезним емисијама, састанцима и активностима које организује продукција.
Велики шеф не прашта непоштовање правила
Маја Маринковић и Асмин Дурџић овим потезом поново су показали да не маре за последице, али продукција је одмах ставила до знања да самовоља не може да прође некажњено.
Остаје да се види да ли ће их нова казна натерати да промене понашање или ће се сукоби са правилима наставити и у наредним данима.
У Белој кући се сада пажљиво прати сваки њихов потез, јер би ново кршење правила могло додатно да их кошта.