"Нико је не воли, сви је избегавају!" Окрутне комшије Анђеле Ђуричич: "Хтела сам да је пријавим полицији"
Након помирења са Гастозом, Анђела Ђуричић поново је у центру пажње, а реакције из њеног родног места додатно су подигле прашину.
Бивша учесница ријалитија "Задруга Елита", Анђела Ђуричић, поново је у центру пажње након што се помирила са бившим партнером Ненадом Маринковићем Гастозом, што је изненадило многе.
Док се о њиховом односу нашироко говори, пажњу су привукли и коментари из њеног родног места Ђеновићи, где су комшије изнеле подељена мишљења о њој.
- Ја сам старији тип... То препуштам омладини, они то гледају, а ја имам неке друге послове - прокоментарисао је један комшија.
Друга комшиница имала је потпуно другачији став, па је истакла да породицу познаје у лепом светлу, осврнувши се и на тешку животну ситуацију кроз коју су прошли:
- Анђела је одлична, супер, то су добре комшије... Имали су велику трагедију, Анђели је брат погинуо млад у саобраћајној несрећи... - поручила је комшиница.
Ипак, један од најжешћих коментара дала је старија жена, која тврди да је имала лично непријатно искуство:
- Анђела је за мене лоша била... Свашта ми је рекла, док ја нисам њеном оцу рекла да ћу је пријавити полицији. То је било пре него што је кренула у "Задругу". Нико је овде не воли, сви је избегавају, много је лајава, свашта ти каже... - поручила је комшиница Ђуричића из Ђеновића, преноси Pink.rs.