Нова симпатија измамила му осмех на лице: Анђело не крије колико му је лепо у њеном присуству
Када му нека девојка прија, Анђело не жели да губи време - одмах прелази на дела.
Иако је у претходном периоду био повезиван са више девојака и често довођен у различите емотивне и друштвене контексте, Анђело Ранковић је ипак показао да му боравак са Александром Јакшић посебно одговара и да се у њеном присуству понаша опуштеније него иначе.
Тако су и овог јутра заједно започели дан, седећи уз прву кафу и водећи лаган, необавезан разговор, уз повремене осмехе и шалу на рачун људи из свог окружења.
У једном тренутку дотакли су се и Јоване Митић, адвокатице, уз коментар да делује као да пролази кроз нову, помало затворенију и меланхоличну фазу, што је додатно допринело њиховом заједничком смеху и опуштеној атмосфери.
Анђело је потом, у свом препознатљивом тону, прокоментарисао и предстојећу сезону, истичући да једва чека да почне и да планира да овог пута прати све учеснике:
"Једва чекам да почне нова сезона, да их гледам све, овај пут ћу да их гледам све“, рекао је уз осмех.
Александра Јакшић је на то реаговала само кратким смехом и наставила да ужива у јутарњем сунцу и миру тренутка, док је њихова комуникација остала лагана, спонтана и без тензије, додатно наглашавајући блискост која се међу њима очигледно развија.