Обезбеђење као фурија улетело у Белу кућу - Анели поново направила хаос: "Они мене мрзе..."
Ситуација је у једном тренутку толико ескалирала да је морало да реагује и обезбеђење како би смирило Анели.
Током емисије “Гледање снимака” у ријалитију Елита избила је нова жестока расправа између Анели, Даче, Уроша и Асмина, а главна тема поново је било Анелино дете Нора.
Ситуација је у једном тренутку толико ескалирала да је морало да реагује и обезбеђење како би смирило Анели.
Водитељка Ивана Шопић најавила је снимак на ком су приказани Матора и Дача, након чега је Анели бурно реаговала и оптужила цимере да константно помињу њену породицу.
- Колико они мене мрзе, колико су они острашћени према мени, поготово коментатори. Он константно спомиње моје дете. У сваком клипу се спомиње Нора, моја сестра, блаћење моје породице - започела је Анели.
- Сећаш се кад си ме питала да причамо о Филипу како није добар према теби и како не осећа емоцију - наставио је Дача.
- Само ради Драгане си добра са мном. Мрзиш ме. На свако коментарисање мене гледа да ме згази - рекла је Анели.
- Ти и Асмин сте увукли сами дете у ријалити, блатите једно друго. Не можеш да обришеш котел и своје бламове. Ти си увела своје дете у седмицу, он је у деветку - рекао је Урош.
- Нора Дурџић се неће више тако звати, имаће друго име и презиме - додала је Анели.
- Ја сам рекао да ми је све ово чудно. Она је увела са Асмином дете у причу. Она сама не треба да потенцира неке ствари. Матора када је била вођа Хана је тада ушла, Анели је тада бојкотовала емисију, посвађала се са Асмином и није хтела да иде са тим монструмом у изолацију - рекао је Дача.
- Она сама то потенцира. Ти си крива за Нору - рекао је Асмин.