Обрт ситуације усред изолације: Анели намамила Филипа у кревет, а онда су завршили врло интимно
Вртлог емоција код њих двоје минуле ноћи.
Филип Ђукић и Анели Ахмић привукли су пажњу након емисије ''Питања гледалаца'', када је између њих дошло до неочекиваног обрта ситуације у изолацији.
Анели је у изолацију ушла видно расположена за провокације на Ђукићев рачун, што је убрзо прерасло у отворену дискусију.
У једном тренутку, Филип је ушао у њен кревет, где су наставили разговор у интимнијем тону. Током разговора дотакли су се бројних тема из свог односа, све што Анели њему замера, његово понашање према женама, при чему му је Анели упутила озбиљне замерке и оптужбе.
Он је такве тврдње одбацио, истичући да са њом никада не би могао да има такав однос и да се између њих, упркос свему, ствара специфична динамика.
Од напетости до уживања
Разговор и расправа почели су у напетом тону, а завршили се и неочекиваним моментима блискости. Обоје су се понашали присно, пружајући једно другоме максималну пажњу.
Филип је био видно нежнији у приступу, док је Анели деловала потпуно смирено и расположено, па чак и насмејано, као да је цветала у његовом присуству.
Њихова блискост огледала се кроз ситне гестове пажње, тише разговоре и присност која није промакла. Тренутак између њих двоје оставља утисак тотално опуштеније и присније комуникације.