Очима више нико не може да је гледа: Маја се згадила гледаоцима Пинка, ево шта траже од продукције
Није знала како да се одбрани од негативних реакција из спољног света.
У Белој кући је током емисије "Питања гледалаца" настао прави вербални рат када је водитељ Дарко Танасијевић прочитао низ шкакљивих питања упућених Маји Маринковић, а која се тичу њеног турбулентног односа са Асмином Дурџићем, али и њених здравствених проблема и естетских захвата.
Прво питање одмах је подигло тензију за столом: "Мајо, јеси водала Асмина као кера али је он показао да си нула и обичан отирач?".
Маја је без оклевања стала у одбрану свог дечка и њихове везе, правдајући обострано токсично понашање:
"Не мислим. То је мој дечко ког највише волим. Имамо проблеме у односу, али откако сам јуче видела колико му је стало до мене... Ја сам болесно љубоморна и нисам нормална. Кад видим на шта је спреман због мене мислим да је проблем у мени", правдала се Маја.
Након ње, реч је добила Станија Добројевић, која је признала да је шокирана Асминовим понашањем у ријалитију, с обзиром на то какав је био напољу:
"Тешко ми је ово да коментаришем јер их видим само за столом. Ја могу само да кажем да он мене за три године никад није увредио у спољом свету, а овде ме је најгоре извређао као нико никада", додала је Станија.
Дача урнисао Мају и Асмина: "Ви сте две свиње, рекли сте најгоре гадости о Такију!"
На ове изјаве жестоко је реаговао Дача, који није бирао речи док је коментарисао њихову синоћну драму, подсећајући на монструозне увреде које су пале у кући:
"Маја каже да је Асмин синоћ показао колико је воли, а она то представља као да је Асмин синоћ имао борбу против Херкулеса. Вас двоје сте две свиње које треба да иду у Цазин. Ко вас ј*бе, ко сте ви овде? Он је њој рекао највеће увреде. Он је рекао како Таки воли да гледа да он њу дави. Ако је ово љубав шта је онда мржња? Све што се десило синоћ је због Софије и фрустрације су лечиле на Урошу Станићу", викао је бесни Дача.
Сукоб око задњице и интимних односа
Наредно питање гледалаца поново је било упућено Маринковићевој, а тицало се њених операција и учешћа у емисијама: "Како то да ти је задњица проблем да учествујеш у емисијама, а не да имаш груб с*кс?".
Маја је љутито одговорила, сматрајући да једно са другим нема никакве везе:
"Какве везе задњица има са тим? Ваљда је моје присуство битно, ја овде седим редовно и активнија сам од 90% куће", одбрусила је она.
Маја проговорила о стану и Ролексу, па прокоментарисала Асминове родитеље
Следеће питање дотакло се Асминове породице и заједничког живота након ријалитија: "Ма најјаче да ћеш да живиш код Мелвиде и Мустафе после онаквог блаћења. Имаш девојко свој стан и ролекс."
Маја је поносно истакла да је материјално обезбеђена и да има јасне планове за будућност:
"Да, имам, али се не хвалим. Ја не живим са својим татом и мамом, а не са туђим. Постоји поштовање, али ћемо да живимо сами. Сигурно нећемо да живимо сви заједно. Ја ћу радо да га угостим код себе у стан", открила је Маринковићева.
На самом крају, уследило је можда и најбруталније питање које је оголило њихову везу до сржи: "Чиме си заслужила да ти Асмин каже: 'Smrdušo смрдљива хоћеш да ти пљунем у фацу?'"
Маја је слегла раменима и признала да Асмин има огроман проблем са изражавањем, али да је и она подједнако крива за хаос:
"Уф, ови људи као да то никад нису чули. Он спинује причу кад ја љубоморишем. Ја исто тако кренем у напад кад сам крива, ту смо исти. Он има морбидне увреде. Ја да могу да бирам ствар коју бих променила то је његов поган језик", закључила је Маја.