Ово је доказ да Виктор жели да раскине са Мином? Цела Бела кућа прича о новонасталој ситуацији
Мисле да се смешка Станији.
Станија Добројевић тврди да јој се Виктор Гагић смешка, што је изазвало хаос у емисији, а посебно није било пријатно да то слуша његова девојка Мина Врбашки.
- Она је истриповала да сам се ја смејао Станији, а то није истина и онда сам хтео да будем безобразан и дам јој до знања да ћу се смешкати свима. Наравно да нећу то радити - рекао је Виктор.
- Ми смо се већ свађали два сата и онда сам ја само пукла, жао ми је што сам дала људима за право и што могу да говоре да се Станија мени меша у везу - рекла је Мина.
- Станија, да ли ти прија што си део ове приче? - упитао је Милан.
- Ја се не бих мешала њима у везу, нити бих да им будем проблем. Неко од водитеља је рекао да сам ја њега гледала, али то није истина. Виктор погледа и насмеје се, али не флертује са мном - смејала се Станија.
- Теби се смејем? Боже ова жена - рекао је Виктор.
- Све ово што пролази Мина, пролазила сам и ја. Потребно је времена, рада и труда тако да ће ваљда успети. Видела сам јуче ситуацију да се други људи смеју и он се окрене ка њима и смеје се док сви причају да се он смеје Станији. Мислим да је Мина више загризла од Виктора јер је он превише млад, треба му још пар година и онда да уђе у озбиљну везу. Ја први пут не страхујем од краја ријалитија јер ја и Лука имамо планове - рекла је Анита.
- Виктору и ласка и импонује повезивање са Станијом, он се стално смешка. Викторе да ли ћеш и даље да браниш Анели? - упитала је Матора.
- Ја се опходим према ситуацији каква је у том тренутку, бићу увек реалан. Уколико је Анели у том тренутку у праву, онда ћу је бранити - рекао је Виктор.