"Падала сам у несвест и гушила се" Бивша учесница "Елите" проговорила о здравственим проблемима кроз које је пролазила током ријалитија
Говорећи о данима проведеним у Белој кући, није крила да поједине ситуације никада неће заборавити.
Бивша учесница ријалитија "Елита", Радмила Тодоровић, напустила је имање пре више од месец дана због здравствених проблема, а сада је први пут отворено говорила о свом стању након изласка из ријалитија.
У искреном разговору осврнула се на своје здравствене тегобе, односе са бившим цимерима, али и открила ко су њени фаворити за победу.
Радмила је признала да се њено здравствено стање постепено поправља, али да опоравак још траје.
- Хвала на питању, осећам се боље и све иде набоље. Још увек сам на неким мало јачим терапијама, због здравствених проблема које сам имала. Ја одмалена имам проблеме са астмом, тако да ми се то погоршало унутра. Ипак, мало спавања и константан стрес су учинили своје, али хвала продукцији која је у више наврата одмах реаговала, јер сам падала у несвест и гушила се, па сам своје учешће морала раније да прекинем - рекла је Рада.
Говорећи о данима проведеним у Белој кући, није крила да поједине учеснике памти по лошем.
- Троје људи увек издвајам као најгоре: Асмина Дурџића, Уроша Станића и Ивана Маринковића. Ивана сам гађала јер сам јако слаба на родитеље, али сам брзо схватила да морам потпуно да кулирам све што људи говоре. Ипак, у том тренутку још увек нисам потпуно ушла у "ријалити мод"- рекла је она за Информер.
Када је реч о фаворитима за победу, Радмила сматра да ће се борба водити између Анели Ахмић и Станије Добројевић.
- Бићу реална! Ја највише волим Дачу, то се зна! Он је мени омиљени и највише га волим од свих у кући. Али што се тиче реалне ситуације, односно ко ће победити, верујем да ће то бити између Анели и Станије. Сматрам да је Анели више заслужила победу, зато што је много дуже ту, док је Станија дошла малтене "на izvol'te" на крају те приче, да све то закључи, како је и сама рекла. Тако да би много реалнија слика била да Анели победи - изјавила је Рада.
Бивша учесница открила је и кога би волела да види међу најбољима у финалу.
- Када бих могла да бирам, волела бих да то буде Анђело. Он ми је веома драг, мада уме мало да ме изнервира и изведе из такта, па ми дође да га убијем.
Извор: Информер