Пашће упознавање родитеља: Ена и Пеја проговорили о веридби, открили и како ће сада зарађивати - Не желим децу да учим погрешно
Сада су отворено проговорили о свему.
Некадашњи ријалити учесници, Ена Чолић и Јован Пејић Пеја проговорили су о веридби.
Они су овом приликом открили да у четвртак пада упознавање њихових родитеља, чему се и те како радују, а навели су и то да путем Јутјуба зарађују.
Такође, овај пар се осврнуо и на актуелне учеснике ријалитија "Елита 9".
- Први пут се нисмо уклопили са стајлинзима. Чекала сам нешто 40 минута на сунцу, било је планирано једно сликање, али ништа од тога, мислили су да ћу чекати. У четвртак идемо на породични ручак, обе породице ће бити ту, тата и мама су дошли, пашће упознавање између наших родитеља - рекла је Ена.
- Ја идем на пецање. Имамо Јутјуб канал, снимамо заједно, ја монтирам. Радио сам монтажу играних програма, серија и филмова, па хајде и ово. Можда ће Ена сад имати подкаст један. Нисмо конкуренција Луни и Марку, данас свако снима подкаст. Ена је елоквентна, што да не... Нисмо на ТикТоку, мала је зарада. Да ли ће бити веридбе сад? То ћете ускоро сазнати, о прстену не бих причао. Мики је изашао из "Елите", делује ми нормално, супер је, лепо изгледа. Хвала Богу да је изашао, уз њега смо, шта год му затреба, он није за тај простор, исто као ни ја. Мики се зезао са Качавендом, није то стварно било мување. И да је био са њом, не би ми сметало. Нуде ми коцку да промовишем, не желим децу да учим нешто погрешно - казао је Пеја.
Ена би волела да Станија победи
Како је истакла Ена, у ријалитију је њихов однос био погрешно представљен.
- Пеја се труди, ја бих све урадила за њега. У ријалитију је све тако подешено да не можеш да гледаш само своја посла. Било би ми најдраже да победи Станија. Асмин нимало није прави мушкарац, ни према једној партнерки! На неком афтеру је направио дете, шта да причамо ми. Асмин није лик за нешто озбиљно, делује ми као да би мувао било кога. Ја сам својим учешћем у ријалитију презадовољна, била сам тамо као изграђена личност - навела је Ена, а затим су ударили жестоко по Софији због везе са Данетом (70)
"Мајку би продала због популарности"
- Маја никад неће наћи мушкарца са којим ће бити до краја живота. Из ријалитија могу да се извуку бенефити. Ко год се закачи на нас, може да уђе у ријалити, има тога увек. Софија се залепила за Терзу, карта за улазак у финале, може сваком да забије нож у леђа. Чим је била са човеком од 70 година, све вам је јасно. Мајку би продала због популарности. Ако њу није срамота што је била са тим човеком, шта мене брига - навео је Пеја.