Повратак на велика врата: Најављен улазак Александре Суботић у "Елиту 9", остало је три и по недеље до финала
Пре два месеца, Александра Суботић је најављивала свој улазак у ријалити, обећавајући добру гледаност и истину о темама које су занимале јавност.
Информацију о уласку Александре Суботић у "Елиту 9" поделила је управо старлета и то почетком априла месеца.
Читава прича о њеном уласку у ријалити кренула је са доласком Станије Добројевић у актуелну сезону, а када ју је Маја Маринковић прозвала да је имала аферу са Сандриним супругом Предрагом Распоповићем Пецом.
Тада се Суботићка огласила и лично саопштила јавности да улази у ријалити како би се обрачунала са Станијом, али и својом бившом другарицом Мајом која јој је пре извесног времена преотела супруга.
Сандра је најављивала "бум", као и то да у ријалитију планира да остане до самог краја и избори се за главну награду од 100.000 евра, иако јој је понуђен хонорар од 30.000 евра, а чак је изјавила и да себе види као победницу сезоне.
Александра Суботић одустала од "Елите"?
Неколико недеља је јавност брујала о њеном уласку и припремама пред ријалити, међутим, читава прича је нагло утихнула због чега су корисници мрежа почели да сумњају да ће до уласка уопште и доћи.
- Сандра, шта је са уласком у Елиту? Толика халабука, улазим, Маја и Станија ће да беже кад ме виде и шта би? Нису те довољно платили, зашто си одустала - стоји у коментарима на старлетиној објави, али одговора нема.
Сада најавила повратак, али не у ријалити
Александра се данас на свом Инстаграму поново огласила, али као да је прича о уласку у ријалити пала у тотални заборав.
"Елита" се више уопште не спомиње, нити је гледаоцима дато објашњење због чега се старлета није појавила у Пинковом ријалитију иако је сама театрално најављивала свој улазак, а Суботићка наставља са дељењем садржаја који је објављивала и пре приче о ријалитију.
Тако је данас објавила да планира да се врати на велика врата, али на Јутјуб сцену, где је некада раније качила тада популарне влогове.