Пресешће му цео дан: Теодора, чим је очи отворила, извређала Бебицу - ево шта не може да поднесе код њега
Поприлично је ватрено било буђење у ријалитију данас.
У ријалитију Елита 9, однос између Теодоре Делић и Ненада Мацановића Бебице поново је дошао у жижу јавности, и то већ од раних јутарњих сати.
Одмах после буђења, она је ушла у нови вербални обрачун са њим, не кријући незадовољство његовим понашањем.
Без задршке му је одржала лекцију, замерајући му поступке из претходног периода и јасно стављајући до знања да јој сметају одређене ствари у њиховом односу.
-Шта је проблем? - у једном тренутку је питао Бебица.
- Немој да правиш жртву од себе. Немој да глумиш дебила, је л' ти јасно?! - казала је Теодора.
Током разговора, тон је био оштар, а Теодора је, по мишљењу гледалаца и укућана, поново показала потребу да доминира и критикује, док је Бебица углавном покушавао да остане прибран и саслуша све што му замера. Овакав развој догађаја додатно је продубио тензију између њих двоје, која је и раније била изражена кроз честе свађе и несугласице.
Њихов однос већ дуже време карактеришу бурне расправе, емотивни испади и нагле промене расположења, па ни овај јутарњи сукоб није изненадио публику. Ипак, остаје неизвесно да ли ће ова нова рунда препуцавања довести до потпуног краја или још једног помирења, на каква су већ навикли гледаоце.
Све рекла пред Дрветом мудрости
Теодора је недавно дошла код Дрвета мудрости како би проговорила о свом односу са Ненадом Мацановићем Бебицом, али и о горућим темама у ''Елити 9''.
- Теодора, причај ми шта се све издешавало са тобом? - упитало је Дрво.
- Последњи пут кад смо се видели, било је све оно за мене и Филипа, али се све променило јер су поступци другачији. Што се тиче Филипа и тог односа вероватно се људи питају како сам се прешалтала с њега на Ненада, али ја сам већ и причала да сам Филипа гледала као дечка за везу само што су се ствари промениле када ме он слагао и када ми је рекао да између њега и Анели ништа не постоји. Када почињеш неки однос треба прво веровати на реч човеку, а он је пао на првом тесту и ту га је пропустио шансу код мене што се тиче везе. Ми смо и даље ћаскали и комуницирали, али апсолутно нисам видела ништа између нас погрешно. Када сам прецртала Филипа, онда сам опет ступила у неку комуникацију с Ненадом - рекла је Теодора.
Додала је:
- Охладила сам се када смо имали катаклизму, он ми се згадио и све је то била катастрофа поред нас. Сада је све другачије и чини ми се да смо тотално опуштенији обоје.