Продукција обавестила Ивана Маринковића месец дана пред велико финале Елите - мук елитара док слушају
Време је да изгласају ко ће се борити за опстанак.
На адресу Одабраних стигло је ново, ванредно писмо Великог шефа. Као овонедељни вођа, Иван Маринковић је одмах окупио цимере у просторији за Одабране и пред свима гласно прочитао саопштење које је многима пореметило планове.
Као што је већ добро познато, Одабрани имају огромну моћ и повластицу – њихова дужност је да изаберу једног такмичара који ће директно отићи у дуел за избацивање, где ће се у недељу борити са потрчком кога изгласа остатак куће, као и са оним учесником који има најмању подршку публике.
Међутим, Велики шеф је решио да стане на пут калкулацијама и "одрађивању" посла!
"Одабрани, као што знате, петком је на вама важан задатак. Одабрани не могу номиновати исту особу два пута заредом. Приметили смо да олако схватате овај задатак, као и да ваша образложења нису адекватна", прочитао је Иван речи Великог шефа, док је у просторији завладао тајац.
Казна за површност и лажна пријатељства у ријалитију не постоји, али Велики шеф је овога пута поставио јасан и суров услов који захтева потпуну искреност и скидање маски:
"Треба да номинујете онога ко по вама треба да напусти 'Елиту', као и оног коме бисте волели да видите леђа. Неопходно је да образложите своју номинацију. Почните одмах!" – гласило је писмо.
Ово наређење је унело општу пометњу међу Одабране, с обзиром на то да више нема места за дипломатске одговоре и "штедњу" појединих цимера. Ко је коме заиста трн у оку и коме Одабрани дефинитивно желе да виде леђа, сазнаћемо у наредним минутима пратећи номинације уживо!
Шта мислите, кога ће Одабрани послати у изолацију? Пишите нам у коментарима.