Раскид затресао Белу кућу: Он је донео коначну одлуку иако она не може то да прихвати - "Ово мора једном да се пресече..."
Жестока свађа је овога пута имала јасан епилог.
После жестоке свађе у ријалитију „Елита“, дошло је до новог сукоба између Мине Врбашки и Виктора Гагића, који је овога пута решио да стави тачку на њихов однос.
Мина је пришла Виктору у Пабу, где се повукао након расправе, покушавајући да разговором изглади ситуацију и наговори га да се смири, али без успеха.
- Ово наше се мора пресећи, сад се пресекло. Ајде, иди у кревет. Не могу више, све ово ми је превише. Иди у кревет - рекао је Виктор.
Иако га је молила да се врати у кревет и да још једном поразговарају о свему, Виктор је остао при свом ставу и јасно јој ставио до знања да више не жели да настави везу.
Поручио јој је да је донео коначну одлуку и да сматра да њихов однос мора да се прекине, јер му је, како је рекао, „све ово превише“.
Мина није желела да прихвати раскид и покушавала је да га одобровољи, али Виктор није променио мишљење, остављајући утисак да је њихов однос запао у озбиљну кризу из које тренутно не види излаз.
Млад за везивање
Многи мисле да је Виктор још увек превише млад (има 19 година) да би се везао за једну девојку и да му треба период да се иживи. Због тога многи слуте да му је Мина досадила. Подсетимо, последњих недеља откривено је да се Виктор врло отворено смешкао Станији Добројевић.
Једана од последњих свађа Мине и Виктора се одиграла у дворишту Беле куће.
- Немој ми то радити - рекао је Виктор.
- Јао брате, не могу ни ја више ово. Ја не могу да схватим да ти дозвољаваш да себе нервираш - рекла је Мина.
- Ти си опет и за највећу ситницу покушала да нађеш кривца у мени, а ја тебе нисам напао и био киван на тебе - рекао је Виктор.
- Ја нисам тебе напала - рекла је Мина.
- Ја ћу се опет склонити од тебе, ти мене заглупљујеш - рекао је Виктор.
- Не знам што себи дозвољаваш да се видно изнервираш због Богиње? - упитала је Мина.