Софија коначно признала да се љубила са Данетом (70): Клела се у оца да није имала ништа са њим, па признала да је због имовине...
Софија Јанићијевић шокирала је признањем да се љубила са Данетом (70) због поклона и имовине коју је планирао да јој препише, док је њен одговор о "килограму злата" и прстену изазвао потпуни хаос у студију.
Софија Јанићијевић отворено је говорила о односу са Данетом Ангеловским (70), породичним сукобима који су настали због њеног учешћа у ријалитију, али и о снимку пољупца који је недељама изазивао велику пажњу јавности.
На самом почетку Софија је прокоментарисала односе у својој породици и признала да је разочарана понашањем родитеља након свега што се дешавало претходних дана.
- Познавајући њих биће у складу са околностима. Не верујем да ће бити критике о којим ће се причати. То је оправдано и нормално. За 70 дана сам кући и немам тензију. Ја увек заокружим на 70 - рекла је Софија.
Водитељ Дарко Танасијевић подсетио ју је да је прошле недеље тврдила да њен отац ништа не зна о ситуацији, док сада говори да је више не занима мишљење породице.
- Прошле недеље се испоставило да твој отац не зна ништа, а синоћ је дошло до тога да те уопште не интересује шта они мисле - рекао је Дарко.
Софија је потом објаснила да сматра да су њени родитељи кроз јавне препирке додатно отежали целу ситуацију.
- Њих двоје улазе у рат, чујем како ми се мама и тата вређају након шест година. Решавају неке своје старе нерешене ставри преко ове теме... Требају они да размишљају како је мени где немам проток ниједне информације. Од 40 људи, пет је добро према мени,а они су нашли да се препуцавају и да мисле ко ће да се извади из ове ситуације. Не интересује ме ко је знао и шта је знао. О томе су требали да причају у четири ока код куће. Ја сам овде ушла јер сам желела, моји су били против тога. Немају права више да ми се мешају. Оно што сам урадила лоше треба да ми замере и да ме искритикују. Мама се не би огласила да се тата није огласио.
Тема разговора убрзо се пребацила на њен однос са Данетом и снимак пољупца који се данима коментарише.
- Софија јесте се ви љубили? - упитао је Дарко.
- Ако постоји снимак, онда јесмо - рекла је Софија.
Дарко ју је затим подсетио да је раније негирала да се пољубац догодио.
- Снимак постоји већ недељама, а ти си говорила да се то није десило - додао је Дарко.
Јесам, радила сам шта сам хтела. Ја не морам да признам ништа за шта не знам да постоји. Свесно сам се љубила са њим, није то било жвалављење - додала је Софија.
Водитељ је истакао и да је снимак за кратко време постао виралан и да су га коментарисали бројни бивши ријалити учесници.
- Тај видео је погледан за свега пар сати, има преко милион прегледа, а то су коментарисали и бивши такмичари. Софија ти си се клела у оца да се ниси љубила са Данетом, да ли ти имаш емпатију према оцу јер си се клела у његов живот? - питао је Дарко.
- Ја то нисам снимила - додала је Софија.
- Ниси се клела у снимак, клела си се у дело - додао је Дарко.
Софија је потом наставила да говори о свом односу са Данетом, признавши и због чега је одлазила у Скопље.
- Мени то ништа није значило. Све што кажеш Дарко је тако. Имали смо увод, ово је мала разрада, а закључак ће бити у гаражи - рекла је Софија која је рекла да је није блам.
- Ја морам да кажем да сам у Скопље ишла због сликања, то има у препискама, поклони и куповина, а искрено трећи разлог је то што је требало да ми препише имовину, све што је желео да ми препише. Ја сам се љубила са њим јер сам тако осећала. Један пољубац на блиц је један потпис - рекла је Софија.
Њено признање изазвало је бурне реакције у студију, па јој је Милена Качавенда у једном тренутку упутила жестоке речи.
- Је*те, ти сама кажеш за себе да си проститутка - додала је Милена.
Дарко је потом питао Софију да ли би због материјалне користи била спремна на све.
- Да ли си ти спремна све да урадиш зарад материјалне користи? - упитао је Дарко.
- Не, ја се кајем сада. Дозволила сам да ме коментаришу, ја никада нисам урадила ништа слично, ово ми је експеримент, то ми се први пут десило - рекла је Софија.
Током разговора поменути су и скупоцени поклони које је добијала.
- Он ти је и зубе платио? - упитао је Дарко.
- Није, требало је, али је умро - додала је Софија и сви су кренули да се смеју.
Дарко је потом поменуо и Сашу из Суботице, за којег се спекулисало да је близак Софији.
- Ко је Саша из Суботице? Је л' он требало да вам буде кум? - упитао је Дарко.
- Он је организовао гласање за мене, али није истина. - рекла је Софија.
Тема се затим наставила на накит и поклоне које је добијала од Данета.
- Софија хоћеш да признаш за прстен и бурме? - упитао је Дарко.
- Он је купио бре кило злата - рекла је Софија, након чега се Дарко од шока полио водом.
Софија је затим објаснила природу њиховог односа.
- Дарко он је човек у годинама, њега то не интересује. Њему је задовољство да ја њему пишем, да га пољубим на блиц, да сам ја ту да причамо. Ја сам била дивна особа, моје присуство је његово задовољство, а мени поклони. Мени је он дао прстен, али то нема везе са веридбом, искрено није ми се свидео прстен - рекла је Софија.
На крају разговора дотакли су се и прича да је Дане наводно боравио у њеној породичној кући.
- Да ли си свесна да си уканалила своју мајку када си рекла да је Дане спавао у Раљи и да она зна одговор? - упитао је Дарко.
- Ја колико знам, он је дошао две недеље пре мог уласка, ми тамо имамо доста соба, он је спавао у гостинској соби, преспавао је да се не би враћао касно увече, стварно би било греота да не преспава када је све то донео. Тада су у кући били моја мајка и мој брат и преспавао је само једну ноћ - рекла је Софија.