Софијин тата упознао Данета (70): Ево какве утиске носи у себи "Дно дна, што би се рекло"
На крају је поручио да од ћерке очекује само једно – искреност.
Учесница "Елите", Софија Јанићијевић поново је у центру пажње због наводне афере са чак 41 годину старијим Данетом Ангеловским, а сада се први пут опширно огласио њен отац Славко Јанићијевић Цаки, који тврди да је потпуно затечен свим што последњих дана излази у јавност.
Цаки је без задршке говорио о односу са ћерком, бившом супругом, али и о притиску који трпи због бројних коментара и спекулација које круже друштвеним мрежама и медијима.
Како каже, целу ситуацију веома тешко подноси, нарочито зато што, према његовим речима, о свему сазнаје готово истовремено када и јавност.
"Шта да кажем, није ми лако. Некад погледам шта се дешава, некад намерно избегавам јер не могу да поднесем све што слушам и читам. Ја сам професионални возач, стално сам на путу, нисам код куће по цео дан, па ни немам времена да пратим сваки детаљ. Али када видим шта се прича о мом детету, наравно да ми није свеједно", рекао је на почетку.
Говорећи о Данету Ангеловском, истакао је да га је видео само једном и то веома кратко, те да никада није имао озбиљнији контакт са њим.
"Јесам га упознао на блиц. Буквално неколико минута. “Добар дан, ја сам тај и тај”, ту је био и неки млађи дечко. Рекла је само да јој је то подршка. Нисам ни стигао да причам са човеком како треба. Зато сам и запрепашћен свим овим што излази. Не знам шта је истина, а шта није. Ако њена мајка зна нешто више, ја стварно не знам, јер са њом годинама немам никакав однос. Не чујемо се, не виђамо се, свако води свој живот", рекао је он.
Нагласио је да са бившом супругом нема комуникацију још од развода и да га, како каже, више не занима њен живот.
"После развода смо завршили сваку причу. Ја имам своју породицу, свој мир и своју жену са којом живим нормално. Зато сам и рекао да ми је Ђукић шурак, јер ми је жена од Ђукића. Он је за мене легенда. Да ли су они сви међусобно повезани, ја не могу да знам, велика је то фамилија", додао је.
Када је реч о снимцима и фотографијама које су последњих дана преплавиле интернет, Цаки тврди да ни сам није сигуран шта је аутентично.
"Видео сам неке снимке и слике, али мени део тога делује као фотомонтажа. Опет, не могу да тврдим ни да није истина. Нећу да лажем. Да се ово није појавило у “Елити”, ја о томе не бих знао апсолутно ништа. И да јесте урадила то што причају, па људи свакакве ствари раде у животу. Ово није убиство. Али опет, као отац, волео бих да ми је рекла истину", рекао је.
Посебно га погађају коментари појединих учесника ријалитија и људи са друштвених мрежа који га, како тврди, константно прозивају и вређају.
"Не разумем зашто сам ја некима постао мета. Нити сам их коментарисао, нити их познајем. Шта имају против мене? Ја сам само отац девојке која је у ријалитију. Нисам никоме ништа лоше урадио. Баш сам шокиран количином мржње", рекао је он, па додао да поједине учеснике ипак види као коректне људе.
"Терза је за мене испао океј човек. Како је поднео све ово, свака му част. Шта је било између њега и моје ћерке, ја не могу да судим. Човек ми делује као домаћин и неко ко долази из добре породице. Не знам само зашто се сада укључују сви редом из његове породице", рекао је.
Открио је и да планира да Софији пошаље рођенданску честитку у ријалити, без обзира на све што се дешава.
"Наравно да ћу јој послати честитку. Мене то кошта сто евра, али није проблем. Нису паре проблем. Ја радим, зарађујем и имам да јој пошаљем. Само чекам да изађе да седнемо и разговарамо као отац и ћерка. Хоћу да је питам зашто ми ништа није рекла. Каква год да је истина, волео бих да сам је чуо од ње, а не преко телевизије и портала", рекао је искрено.
На питање да ли зна нешто о наводима да је Дане помагао Софијиној мајци око кредита, тврди да о томе нема никакве информације.
"Немам појма. Не знам ни да ли жена има кредит. Све сам видео по порталима. Једино што знам јесте да је Софија једном дошла са стварима испред моје зграде и да је тај човек био ту. Видео сам га буквално тада и никад више. Узео сам торбе, однео их у стан и то је све", рекао је.
Додао је и да није знао за честе Софијине одласке у Северну Македонију.
"Између осмог и деветог месеца скоро да није ни била код мене. Можда пет или шест дана укупно. Нисам знао где иде, шта ради. Само сам јој говорио да има кључ од стана и да може да дође кад год пожели. Има собу, храну, све услове. Никад јој ништа није фалило код мене", рекао је.
Признао је и да му је цела ситуација додатно нарушила здравље.
"Имам озбиљан проблем са притиском и аритмијом срца. Зато и избегавам да гледам све ово. Не желим да се нервирам више него што морам", објаснио је.
Дотакао се и сукоба са појединим корисницима друштвених мрежа који су критиковали његову ћерку.
"Јесам улазио у расправе са тим женама по интернету. Нека гледају своје животе, а не моје дете. Никада никоме нисам претио приватно нити урадио нешто лоше. Али када неко константно вређа моје дете и мене, нормално је да реагујем", рекао је.
Присјетио се и једног сусрета у Шимановцима, када је, према његовим речима, упознао део екипе из ријалитија.
"Седели смо Софија, Сандра Обрадовић и ја на степеницама. После је пришао Терза, културно се јавио, питао да ли желим пиће. Све је било нормално. Зато ми није јасно зашто су се касније неке приче окренуле против мене", рекао је.
На крају је поручио да од ћерке очекује само једно – искреност.
"Рекао бих јој да мање лаже. Више ни сам не знам шта је истина, а шта није. Она је моје дете и ја њу волим највише на свету, али мораћемо озбиљно да разговарамо када изађе. Да сам знао неке ствари раније, можда би све било другачије. Овако сам и ја остао затечен као и сви остали", закључио је Цаки за Pink.rs.