Шок разговор у "Елити": Члан продукције осмислио паклени план са Јањушем и Терзом, па позвали Душицу
Врела акција заинтригирала ријалити учеснике да сазнају шта се десило протекле ноћи.
Робот Тоша рекао је Марку Јањушевићу Јањушу и Бориславу Терзићу Терзи да позову Душицу Ђокић како би од ње сазнао шта се синоћ дешавало са Филипом Ђукићем и њом.
- Ми смо прво били сат времена у радионици, а онда кад су почели да улазе ми смо отишли код патки - рекла је Душица.
- Шта ћемо са тим да је Филип заљубљен у Анели? - питао је Терза.
- Ја сам њега питала да ли хоће да га водим тамо где су му емоције, али је он желео да остане са мном и пристао је на грљење и љубљење. Ја сам одлучила сад више времена да проводим са Филипом и кад не будем могла да заспим ја ћу само да пређем код њега - причала је Душица.
- Испашћеш уторак девојка - додао је Јањуш.
- Његови ставови су јасни. Не могу да кажем да је до алкохола јер сам се исто осећала и трезна, али не бих могла даље да идем са њим - рекла је Душица.