Станија би се радо вратила Асмину: Након завршетка "Елите 9" ће све бити јасније
Асминов отац се поново огласио како би прокоментарисао најновија дешавања из "Елите 9" везана за његовог сина.
Мустафа Дурџић се најпре осврнуо на поступак Анели Ахмић која се пред цимерима појавила у венчаници.
- То венчање између Асмина и Анели, то никад није била опција, не знам шта је хтела са том венчаницом, та венчаница је толико боју променила, није бела. То је њен сан, машта, да се венча са било ким био то Асмин или Филип, или било ко. Мислим да се то односи на нешто друго. Можда замишља да се може нешто десити - рекао је Мустафа, па се дотакао и старатељства над унуком Нором.
- То је компликовано питање, дете је одрасло код Грофице, она не зна ни тату ни маму, то је питање за психологе, ја ту немам одговор. Вероватно ће доћи до судског процеса, иако то не мора тако, Асмин може да пријави како му је дете отишло, то је лаган процес, али мени је тешко причати на ту тему. Ми треба да се уозбиљимо, ја морам да се уозбиљим као деда Норе - додао је Мустафа.
Асмин је изјавио да су га Ахмићи покрали и да су Норине ствари завршиле на гробљу што је Нерио потврдио.
- Новац је отишао, а за Нору могу купити све што замисли и што пожели, то није битно. Ми имамо пуно Нориних ствари, најбитније је да се нађе решење за дете. Колико су они одговорни да одгајају дете, оно није играчка, треба да посећује школу, предшколско, родитељи треба да имају обавезу, треба да се нађе решење за дете, а материјалне стварни нису битне.
Станија би се вратила Асмину
Мустафа је уверен да би се Станија Добројевић вратила његовом сину Асмину, уколико би се указала прилика за помирењем.
- Асмин кад је упознао Станију био је још дебљи, ми добро једемо, сад се улежао тамо, није активан, тело му је изгубило мишиће. Али он је симпатичан момак, оне би га све три, он их је поређао као сардине једну поред друге и све су плесале око њега, окуј ме, прекуј ме, закуј ме, нормално је да у тим годинама сви добију мало килажу, али Асмин има нешто што немају други. Мислим да би му се Станија радо вратила, али ми не знамо ни да ли ће му се или неће вратити кад се заврши Елита, а немогуће је да ни Асмин тако више не воли Станију, много ју је волео, не знам како га је тако разочарала. Ако девојка нема шта друго да понуди осим физичког изгледа, онда је то пролазно, жена мушкарца може задржати само памећу, не изгледом - рекао је Мустафа за "Ред тв" и прокоментарисао Мају.
- Веза није никаква ако нема с**са, а они се бламирају обоје. То је један забаван програм, ја искрено мислим да њихова љубав нема перспективу. Мислим да је Маја бољи човек и од Станије и од Анели, позитивнија је од ове две. Она од Асмина нема ништа, оно што видимо волимо га. Ове друге су имале од њега материјалне користи, а опет му прете, туку га, то су лоше особе - закључио је Мустафа Дурџић.