"Станија ће се изненадити када изађе" - ударац за најпознатију старлету: "Она је класични преварант"
Љуба дала своје мишљење.
У новом издању емисије "Питао бих за друга" на РЕД телевизији водитељи Анастасија Буђић и Стефан Милошевић Панда угостили су Љубу Пантовић. Она је на самом почетку коментарисала жестоке сукобе Маје Маринковић и Асмина Дурџића.
- Они кажу да то говоре у бесу, а то је кукавичлук јер не смеју то да понове. Мени се диже коса на глави од тог афекта. Они после лижу то тшо су попљували. За њих је то најнормалније, њихове свемирске љубави су са Ф одељења. Они не могу једну без другог јер знамо да ти психијатријски случајеви имају проблем са тим иживљавањем. Шта им предвиђам? Па једино ако дно отвори подрум, па упадну тамо. Она је његов избор, а врећа налази закрпу. Они мене и даље не ваде из уста, а Асминови родитељи су се мени јавно извинили јер ме не познају. Ја много волим ријалити, ту се људи дивно представе. Мене занима да ли је он гледао онај њен чувени клип из тоалета због ког је попила ногу од Чорбе? Мислим да дечко и даље има трауме, једини је био одлучан и попила је ногу - говорила је Љуба.
- Станџа је опседнута са мном 13 година. Ја сам заборавила да она постоји, а она је о мени причала његовим родитељима на отварању дискотеке. Његова је наговарала да пише о мени да би мени кварила посао. Ја могу да будем најгори човек, али као спортиста и неко ко се бави својим занимањем сам на крову света. Она је била са Асмином за новац, па је закључала , а ја мислим да је то штука. Она је д**етом затворила врата и изненадиће се кад изађе. Она је покушала да уради оно што је Маја урадила, а тако је једна да је звала новинаре да сликају мог зета Пецу у авиону. Она је причала Мевлиди како је прогања. Не знам каква је то помпа да живи у Мајамију? То су тралала приче и не може толико да кошта. Она је класичан преварант, а то сад ради и са стварима. Ја подржавам да свако ради шта хоће, али само мене нека не качи. Њој смета јер сам провалила да носи кинеско д**е, ја имам све што она нема. Мени су послали клип из "Задруге 2" где сам јој рекла да је нико неће, а она је осам године касније у истом статусу. Њој нико неће да направи дете ни у пролазу. Нема шта да брине о мени, мене неко чека код куће, али њу нико неће. Она је била са човеком који је Пецин друг и тај друг је замолио да помогне. Увек смо дошли до тога да су моје информације тачне - причала је Љуба.