Станија неће остати до краја: Три и по недеље пре великог финала "Елите 9", Добројевићева плачући напустила Белу кућу
Станија је у "Елиту" ушла 31. марта, а првобитни план је био да у ријалитију остане само неколико дана како би решила ситуацију са Асмином Дурџићем.
Станија Добројевић стигла је у Рајски врт где је у разговору са Дрветом мудрости чак и заплакала.
Иако је до великог финала остало још само 3 и по недеље, будући да је финале најављено за понедељак 20. јул, многи сматрају да Станија већ пуца по шавовима због ситуације у којој се нашла, те да ће тешко изгурати и остати до краја.
- Сумирам мој долазак и останак, више је било негативног. Дошла сам по своју правду, али правде нема. Што се мене тиче са њим је све решено и само желим да се оперем од односа и да ме нико више не спаја са њим. Маја ме вређа, увреде су тешке за слушање, али не показујем да ме нешто погоди јер сам врло поносна. Ја вратим увреде, али ме после буде срамота. Ја и кад Качавендни кажем све речи буде ме срамота јер ме мама гледа. Ја се овде борим као гладијатор - говорила је Станија.
- Ајде да кренемо од Анели, имале сте дугачак разговор пре неко вече - додало је Дрво.
- Наш однос варира као и време. Жена је полупана, жртва по сваку цену и само вергла своје. Ја њу покушавам да освестим и да је ставим у садашњи тренутак, али она мене враћа три године уназад. Нема помоћи. Треба да ми буде захвална јер да није било Станије никад не би дошла овде, имала причу са таквим одјеком и никад не би зарадила тај новац. Ја сам типована од та два преваранта. Има снимак где је Грофица снимала Асмина кад је рекао да је све договор са Анели, да мене диже, али чека тренутак да ме спусти. Ја сам остајала са њим, али сам имала интуицију и била сам стално као на иглама. Ја кад их освестим да се врате у садашњи тренутак кад нисам са њим, он има нову девојку и Маја је нова маћеха Нори, а Анели је са Филипом. Шта хоће од мене? Хоћу да се оперем јер треба да нађем озбиљног мушкарца и дечка. Показали су ко су и шта су, ова два дивна родитеља због који сам ја била главни кривац - причала је Станија.
- Желео бих да чујем пет тренутака кад си била највише разочарана откако си ушла овде - рекло је Дрво.
- Прво кад ме је он пустио низ воду, вређао мене и моју породицу, хтео да ме огади. Он је мене највише болео и имам ту да набројим много ситуација. Маја не само да ме је издала као другарица и хтела је да уђе у однос са мојим бившим вереником него ме је и вређала. Њу кад буде стигла карма шта је радила мени, Суботићки, Анђели Ђуричић, па та неће имати среће до краја живота. Таша ме је продала као пријатељ и никад није била прави пријатељ. То је једна од ретких ситуација због којих сам плакала. Ја не знам ко су ови људи, толико ме газе... Ја не могу да верујем шта Иван Маринковић мени изговара, ја плачем негде где ме камере не виде... Овај простор је толико леп, ова кућа, док, али ови људи су неподношљиви. Шта је Милени требало да ме нагази? До јуче сам јој била Богиња и wow, а онда ме је нагазила и пустила низ воду - плакала је Станија.
- За које речи би Асмин требало да ти се извини? - питало је Дрво.
- Називао ме је к*рвом, моју мајку љубавницом, ударао на оно што имам у гробу, приче да сам оргијала, па не могу да се сетим шта ми је све изговарао. Мени људи кажу јер ја кренем на њега и онда пола не чујем. Оно што чујем трудим се да сварим. Ја ћу да опростим да себе не бих тровала, а не да бих њему опростила - говорила је Станија.
- Да ли би те мање болело кад би од њега чула то извини? - питало је Дрво.
- Да, због моје породице. Мене извини не треба, али ме је срамота од породице што сам дозволила да ми се он деси. Срамота ме је од фамилије, али десило се шта да радим? Ја сам рекла њима да овде нема шансе да ме увреди јер то за три године никад није урадио. Он је мене направио најгором и деградирао ме је као женско у сваком могућем смислу - јецала је Станија.