Станија побегла након рафалне паљбе задругара - ово је дефинитивно њен крај: "Распадаш се жива"
Станија Доројевић је доживела нервни слом након што је изнела низ увреда на рачун својих укућана, који су управо из тог разлога решили да јој се освете.
Током номинација у ријалитију “Елита” дошло је до жестоког сукоба између Станије Добројевић и Маје Маринковић, а увреде су пљуштале на све стране пред камерама.
Станија је прва узела реч и без задршке номиновала Ивана Маринковића, истичући да сматра како је управо он један од највећих проблема у Белој кући.
- Ја ћу да номинујем уходу. Анђело му је рак рана. Превбацио се после на Викора, па је љубоморисао на Јабхуша. Није Качавенда већ Иван. Два кадропаћеника. За мене сте две исте осбе. Трују ову младеж, опште са младима. Обоје не контају моју појаву овде. Њој су теме к*рчеви младих Елитара, а мени је тема Асмин Дуерџић. Желела је да општи са мојим бившим вереником. Номинујем Ивана Маринковића - рекла је Станија.
Маја Маринковић није остала дужна, па је жестоко одговорила Станији, тврдећи да она нема право да коментарише друге учеснике.
- Моји актер је у кући, њега нећу номиновати било би сулудо, а остали актери јесу коментатори наше везе. Шта бих ја радила да немам коментаторе? Твоја тема не постоји. Ја не могу мог главног матог актера да номинујем јер је овде у Одабранима. Изгледаш као да имаш 63 године. Вређаш Милену која је остварена у сваком смислу. Изгледаш офуцану, истрошено и јефтино - рекла је Маја.
- Овде си у ријалитију општила са свима. Тебе је*у па од*ебу - рекла је Станија.
- Номиноваћу Уроша Станића јер је једно људско смеће. Краво једна, целулитаро. Ти си копија у свему. Распадаш се жива. Он је један људски шкарт. Провоцирао је сваког учесника на најподлије начине. Сада глуми жртву када се свађа. Вређа породице, причао је све најгоре о мојој породици и породици мог дечка - рекла је Маја.
- Разумем сукоб Маје и Станије то је природно. Али не разумем остале из старачког дома, разлика је осам година, али осам светлосних година, осамдесет, у изгледу ове две жене. Ја бих да номинујем особу која ми је уништила боравак у осмици. Одрастао је у породици без љубави. Њему нема спаса, ни једна клиника му не може помоћи. Номинујем Уроша - рекла је Софија.
Након што су Маја и Милена решиле да поставе Станију на своје место због неумесних изјава, Добројевићева је доживела нервни слом и побегла од стола.