"Све момке на које се ложиш...": Сад и Асмин уканалио Качавенду, она му ово неће заборавити
Нема ко се није острвио на њу.
У току емисије "Номинације" говорило се о Дачи Виријевићу и Милени Качавенди. Водитељка Ана Радуловић је дала реч Маји Маринковић.
- Ја са ово двоје људи немам апсолутно никакав проблем, можда сам чак и једна од ретких која неће вас пљувати. Дача воли да закува, када види да нема динамике у љубави и тако даље, али ми нисмо имале свађе већ смо имали само једну свађу и то је то. Ја ћу оставити Милену зато што ми је она много дража и апсолутно никада ме није газила кад ми је било тешко већ је рекла да ће бити ту за мене - рекла је Маја.
- Дача не готиви никога у кући, он има комплекс мање вредности. Видео сам да никад није добио ни честитку од другова, а његов тата је њега терао да ради иако је био имућан. Док се са мном дружио, он је ишао трећи у Шиша бар. Дача никога овде не готиви, ја могу са свима да се дружим - рекао је Асмин Дурџић.
- Ја не могу да замислим да Маја шета с тобом по Аустрији - рекао је Дача.
- Милена, мислим да си у свему лажна. Ово што си изговорила Луки је много горе од тога да сам ја инцест мајка. Рекла си ми да је ово маратон који требам да издржим, али овај маратон си изгубила ти. Све момке на које се ложиш, ти у једном моменту браниш и њих и те девојке. Ти си ужасна и одвратна особа апсолутно - рекао је Алибаба.