Тотално "одлепио" због Мајиних облина: У налету страсти, Асмину се потпуно помутио разум - без размишљања је урадио ово
Алибаба се потпуно предао "задатку", на обсотрано евидентно задовољство.
У ријалитију Елита однос између Маје Маринковић и Асмина Дурџића поново је привукао велику пажњу гледалаца, након још једне интимне и присне сцене у Белој кући.
Маја је пожелела масажу, а Асмин је без размишљања ускочио да јој испуни жељу, јасно стављајући до знања колико јој је посвећен. Током овог тренутка, он се потрудио да јој пружи што пријатнији угођај, док је Маја видно уживала у његовом третману, што је додатно подгрејало приче о њиховом односу.
Њихова блискост није промакла ни осталим учесницима, који су са стране посматрали развој ситуације, док је Асмин, очигледно очаран Мајом, у потпуности био фокусиран на њу и њене потребе. Посебно су га "омамиле" њене облине.
Његово понашање оставило је утисак да је спреман да јој удовољи у свему, што се уклапа у већ виђени образац њихове динамике, где Маја често води главну реч.
Овај догађај још једном је показао колико је њихов однос турбулентан и непредвидив – од сукоба и тешких речи до тренутака блискости и нежности, који изнова изненађују и публику и учеснике.
Анели решена да му одузме очинство
У ријалитију "Елита 9" поново је ескалирао сукоб између Анели Ахмић и Асмина, а она је у разговору са водитељем Дарком Танасијевићем изнела шокантне планове када је у питању њихова ћерка Нора. Анели је у разговору поменула и Мају Маринковић, са којом је Асмин тренутно у вези.
Анели је признала да озбиљно размишља о томе да бившем партнеру одузме очинство и промени дететова документа, истичући да је кроз учешће у ријалитију донела коначне одлуке.
- Јесте, видим да га је погодило оно што сам испричала са Нором, али је то нека реалност која ће се, вероватно, дешавати и да ће бити неких последица. И када сам то испричала, то га је вероватно испровоцирало, поново је почео да блати моје и све живе... Све сте чули, али то је Асмин, огуглала сам на то. Да сам чула нешто ново имала бих реакцију, али ово смо све чули - рекла је Анели.
На питање да ли је променила став о његовој улози у дететовом животу, била је врло директна:
- Да, посложила сам, схватила сам да је нечовек. Од почетка... Идемо од гажења моје породице, мене, вређање, па идемо на ДНК, па је стао с тим, па је поново почео, па онда навлачење, понижење, па онда веза с Мајом Маринковић. Помогао ми је да се не потрудим да се види са Нором, ја када изађем одавде, никада га нећу позвати за то, сама ћу урадити то и променићу детету документа. Видећу за презиме, није ми то сада у глави, ја бих највише волела! Не желим да јој променим презиме без његове сагласности, да променим на кварно. Волела бих да се један дан деси то да постоји могућност да се договоримо да дете промени презиме, да не би могао да злоупотреби. Када би склопили договор да је виђа, то је када не иде у школу и када су празници. Тада би био мој услов једино када размишљам овако, да бих морала да јој променим презиме... Мене је страх! Страх ме је да ми он не каже: "Не може дете". Желим да извадим те папире за доктора и лекарски - рекла је Ахмићева.
Дотакла се и његовог односа са Мајом Маринковић, који је оштро коментарисала:
- Јесте, и синоћ, она коса, чуперци, никаква, несређена, није то она Маја која се сређивала. Сада пролазим, Теодора ми говори: "Је л' си гледала поподневну акцију", како има однос ако је добила?! Њему то не представља проблем, вероватно ни њој...Они су ми два прљавца, понашају се као некада Теодора и Бебица када су се онако понашали у своје време. Када их погледам, онако запуштени, он у папучама, она чупава. Из кревета иду да пуше, па се враћају да пуше... Он није био такав да лупи шаком о сто и да чупа, то ми је било пресмешно, причао је "балалајке". Никада га нисам код куће понижавала и говорила му такве увреде да бих тако нешто видела. Ја сам била та која је спремала доручак, ручак и вечеру, он је само роштиљао и гриловао. Договарали смо се, у Аустрији јесте живот такав, све је по ПС-у. Он је мени гори од Бебице, веруј ми, десет пута је гори од Бебице, сем што се Бебица никада није представљао као алфа мужјак, па то сада изгледа још горе. Обоје су ми два одрона и олоша - рекла је Анели.
На крају, изнела је и мишљење о томе како његова породица гледа на целу ситуацију:
- Мислим да су згрожени, не знам да ли је пљују, верујем да да, али најгоре је његовом брату. Мевлиди није свеједно као мајци да гледа како неко понижава њено дете, али сам је крив за све то - рекла је Ахмићева.