Учесници ријалитија позлило, не може да удахне - обезбеђење притрчало да јој помогне
Од стреса и свега што проживљава, покушава да дође до кисеоника кратким дахом.
Права драма одиграла се пред камерама када је Мина Врбашки поново покушала да допре до свог бившег дечка, Виктора Гагица. Након што су сви претходни покушаји помирења пропали, Мина је отишла корак даље и јавност оставила у шоку својим понашањем, које су многи окарактерисали као чист манипулативни потез.
Након што ју је Виктор још једном одбио и ставио тачку на њихов однос, Мина је села на тросед и одједном почела драматично да хвата ваздух. Кратко и дубоко дисање симулирало је озбиљан напад гушења, а у тренуцима панике почела је очајнички да моли за воду.
"Шта сам Богу згрешила, шта, шта?!" урлала је Мина кроз сузе, док су је присутни посматрали у неверици.
Реакција обезбеђења и Викторов потез
Момак из обезбеђења, који је све време стајао тик уз Мину како ситуација не би ескалирала у физички обрачун или самоповређивање, одмах је реаговао. Видевши у каквом је стању, замолио је Виктора да јој донесе флашицу воде.
Иако видно измрцварен од њених сталних сцена, Виктор се сажалио на бившу девојку. Донео јој је воду, а Мина се, након само неколико гутљаја, експресно смирила, што је изазвало лавину коментара на друштвеним мрежама.
Гледаоци бесни: "Дајте јој Оскара, а не воду!"
Гледаоци крај малих екрана нису остали имуни на ову сцену. Друштвене мреже су се усијале, а већина је убеђена да је реч о јефтиној глуми:
“Овој девојци не треба дати воду, него Оскара за глуму!”
“Невероватно колики је манипулатор, чим је добила пажњу, гушење је престало.”
“Виктору под хитно треба психијатар након ове девојке.”
Након што се ситуација привидно смирила, потпуно сломљени Виктор сео је на креветње и почео да грицка смоки, показујући знаке озбиљне исцрпљености и стреса кроз који пролази због Мининог прогона.
Како ће се ова сага наставити и да ли ће обезбеђење морати поново да реагује, остаје да испратимо у наредним сатима.