"Узми самоуништи се, ово ти је 3. пут" - Унезвереној Мини ове речи запарале уши, да ли је коначно дотакла само дно?
Врбашки преживљава своје, чини се, најкритичније моменте икад у неком ријалитију.
05.06.2026.
11:29
Коментари (4)
Мина Врбашки плакала је у спаваћој соби, а Милени Качавенди је пресело да гледа сваки дан исте сцене.
Без длаке на језику очитала јој је лекцију.
- Немој да ми се дереш - викала је Мина.
- Браво, шмекерко. Била сам овде на вратима. Шта ћеш да добијеш? Узми самоуништи се, ово ти је трећи пут. Је л' тебе није блам? - причала је Качавенда.
Сунце за излечење
Мина Врбашки је и претходне ноћи доживела низ понижења и увреда од свог, сада већ бившег дечка, Виктора Гагића.
Упркос њеном труду, молбама, уценама, сузама и претњама, Виктор није желео да се помири с њом.
И док су сви њени цимери спавали, она је тумарала имањем, а онда одлучила да у цик зоре оде крај базена и да се сунча.