Важно обавештење у Елити: Ово правило не сме да се крши, учеснике скупо може да кошта
Поједини такмичари ово константно бојкотују, те ризикују да испаштаају.
Учесницима ријалитија Елита стигло је важно упозорење од Великог шефа, који их је музиком пробудио и јасно ставио до знања да је време за устајање и да спавање више није дозвољено.
Међутим, поједини такмичари нису много марили за правила Беле куће, па су наставили да спавају и игноришу обавештење, иако им је добро познато да због тога могу сносити озбиљне последице.
Како се наводи, правило о забрани спавања у недозвољено време једно је од основних у ријалитију, а његово кршење често доводи до новчаних казни и санкција које Велики шеф строго спроводи. Упркос томе, део учесника очигледно је одлучио да ризикује и занемари упозорење.
Остаје да се види да ли ће због овог потеза поједини такмичари бити кажњени и колико ће их непослушност коштати.