"Врати све што ти је она узела" Задругар се јавно обратио чика Данету - раскринкао Софију до сржи: "Стока не бира средства"
О афери која тресе регион рекао оно што многи мисле
О наводној афери учеснице Елита 9, Софија Јанићијевић са знатно старијим мушкарцем, познатим као Дане (70), већ недељама бруји регион, а сада се огласио и победник Задруга 5, Дејан Драгојевић, који није штедео речи.
Дејан је отворено коментарисао читаву ситуацију, истичући да би волео да види како би се прича развијала када би се Дане појавио у ријалитију.
- Кад гледам њих двојицу, како кажу: "без старца нема ударца"...Ја бих волео да Дане уђе у ријалити, ако пратиш ово, уђи у ријалити, снаћи ћеш се, узми паре и врати све што ти је она узела - рекао је Дејан, а онда је наставио:
- Не знам шта јој је било, изгледа лепо, држи до себе. Не знам шта може бити девојци да лепо изгледа и да се закачи...Ја бих подржао када би она рекла да га је исцедила као крпу и то рекла, ал шта знам. Срамота је да се то уопште и дешава. Фали нека добра тема, али да је разонода, када слушаш да не верујеш шта се дешава. Свака јој част! Свака част свакој девојци која изгура ту причу, пази, дођеш до дела да ти неко препише кућу, да добијаш паре...Може да се ставе у Одабране тамо Софија и њени финансијери, људи би само то гледали.
Када је реч о томе што је Терза након свађе са Софијом клекнуо и у камеру се обратио Милици Величковић, девојци коју је преварио са Софијом, и замолио је за опроштај, Дејан није имао тако лепе речи.
- Ружно ми је да он сада говори да Софија има силиконско срце, па као: "Милице, опрости ми". Знаш шта, ти можеш отприлике да видиш са ким улазиш у везу - рекао је Дејан, а онда је наставио:
- Ја да сам јој супер пријатељ, рекао бих јој да каже да си хтела да га искористиш, да си се спрдала. Константно се појављује то где се померају границе да ли је нешто нормално или не...Ооо, Дане је облачио?! Јаој Бога ми, не знам, мени је то смешна тема. Не вуку никакве вагоне, осим што је била п*ц парада. Матори може да финансира, има могућности, њој се осладило, а Терза може да прича да је жртвовао породицу због те девојке...Чудни су ми! Ријалити је простор где свака истина изађе на видело, заклела се земља рају да се све тајне сазнају.
Дејан је, овом приликом, открио шта мисли шта би се догодило када би се Дане појавио у Елити 9.
- Мислим да би она хтела да изађе из ријалитија. Нисам ја њу пуно пратио, колико је она спремна?! Ако већ губи однос са Терзом, иде крај ријалитија, Анели, Асмин, Станија и Маја, прича која вуче, после тога иду Лука и Анита и она полако пада у заборав. Ако је напољу била спремна на све, онда је и у ријалитију спремна на све. Вероватно би јој одговарало да иде та тема да остане до краја, реално, ако нема образа и стида. Најбитније је да ти се питање постави од 22х до 01х ујутру - истиче Дејан.
Када је реч о хладноћи коју Софија, како истичу учесници, показује према Терзи после прича о великој љубави, Дејан је жестоко осуђује због вређања његове ћерке Барбаре.
- Она је таква, па је таква, конструисана је за таква нека дешавања. Терза вуче добру причу, у смислу тешку. Има девојку и жену којој је направио дете, па је то срамота и тако даље...Стока, циљ не бира средство! То је ријалити, не могу да осуђујем никога ко се мири и враћа у те односе, јер сам ја први био ненормалан, људи нису могли да верују! Функционисање тамо је чудно, јер ти гледаш сада сат времена, два, па угасиш телевизор, а тамо имаш осећај да ти је један дан траје седам дана, немаш ти ни осећај за те неке увреде. Не оправдавам то што је изговорила за дете, јер нема потребе да то да себе опереш, другу представљаш нечиме... - рекао је Дејан у емисији "Питао БиХ за друга".