Вришти, рида, кука: Анели је дошла до тачке пуцања, на разговору је са продукцијом поводом свог останка
Анели је потом открила да је због жестоке расправе са Мићом изгубила глас, истичући да више не може да поднесе константне прозивке и нападе које, како тврди, трпи од појединих учесника.
У емотивном разговору са Дрветом мудрости, "посебним" чланом продукције, у Рајском врту, Анели Ахмић потпуно је сломљена отворила душу о сукобима који је данима потресају у Белој кући.
Чим је ушла у Рајски врт, Анели није могла да заустави сузе, признајући да се осећа психички исцрпљено и да јој је "доста свега".
"Дрво, нисам добро... Нисам добро, лоше ми је јако... Ја се осећам лоше. Дрвенце, мени је доста свега", рекла је уплакана Анели, док ју је Дрво мудрости покушавало да умири речима подршке и утехе.
Анели је потом открила да је због жестоке расправе са Мићом изгубила глас, истичући да више не може да поднесе константне прозивке и нападе које, како тврди, трпи од појединих учесника. Посебно ју је погодила ситуација у којој су се поново потезале приче везане за њену породицу и дете.
"Ја више не могу да поднесем да ми се стално пребацује. Ја не могу више да поднесем као синоћ кад сам рекла шта је Станија говорила, а она је причала шта сам говорила за њеног брата, а то сам чула у седмици. Она је причала да је моја ћерка циганче, сви су то осудили, а сад ми говоре како ја користим своје дете за ријалити и да сам продала породицу. Најгоре ми је то кад чујем“, рекла је Анели кроз сузе.
Она је нагласила да никада не би угрозила своју породицу зарад ријалитија и да јој посебно тешко падају коментари да је „продала породицу“.
"Ја своју породицу нисам продала, само сам овде ушла са причом и имала сам право да се осветим њој и њему. Не волим неправду и кад ми говоре да сам дете продала за ријалити. Они представљају као да ја не волим своје дете, ја нисам добро“, говорила је Ахмићева видно узнемирена.
У наставку разговора, Анели је оптужила поједине учеснике да је константно провоцирају и вређају, наводећи да не може да прихвати да неко ко је тек недавно ушао у ријалити себи даје за право да блати њену породицу.
"Не може жена која је дошла овде пре месец дана да се дере на мене, блати моју породицу, блати ме и говори да смо монструми. Она је називала моје дете циганчетом. Она ако се извињава за то зашто ми спомиње хотел и дете? Како се она понашала према мени?“, рекла је Анели.
Посебно ју је погодило то што, како каже, поједини учесници и људи ван ријалитија покушавају да представе другу страну као жртву.
"Она каже како је била приморана да брани Асмина, па ко јој је он да буде приморана? Ваљда треба да буде реална и коментарише реално. Она је то изговорила. Боли ме њен адвокат Дача који жели да је представи да је она жртва у целој овој причи“, наставила је Ахмићева.
Анели се потом дотакла и финансијских тема које се често помињу међу учесницима, алудирајући на хонораре и привилегије које поједини имају у ријалитију.
"Она је та која је овде ушла како каже за највећи хонорар у историји, а ја овде се ј*бем за три године, али ја сам задовољна, а она се још и жали. Њој је мало и penthaus који ја немам, мало јој је хонорар. Свако се бори за себе, а можда ћу и ја сутра да имам свој стан који ћу да купим“, рекла је Анели.
Није пропустила ни да прокоментарише начин живота појединих цимера у Белој кући, тврдећи да појединци имају посебан третман.
"Она се сваки дан захваљује фризеру и трепавицама, живи овде као бубрег у лоју. Њено право је да учествује како хоће, али се на мене сваљује и на мене скачу скакавци који њу желе да бране јер се воде питањима и публиком“, закључила је Анели.
Пред сам крај разговора, Ахмићева је изнела и детаље односа са Јањушем, тврдећи да међу њима емоције и даље постоје, упркос његовом понашању.
"Рећи ћу за Јањуша, а то је да он мени сваки пут намигује, обраћа ми се. Јањуш и даље има емоције према мени, намигује ми и љубоморише кад види Филипа и мене да причамо. Он је јуче дошао у радио да би се оправдао Вањи како би напао мене да се понижавам због Филипа, а зна да нисам заљубљена у њега“, рекла је Анели.
На самом крају разговора признала је и да би волела да јој продукција пусти песму „Чујем ти кораке, све што је срцу драго далеко је“, што је додатно појачало емотивну атмосферу у Рајском врту.