Зар да јој се овако нешто деси мање од месец дана до краја: Анели неће више да их трпи, обратила се продукцији
Анели је објаснила своју јавну провокацију и подсетила све на то колико су ти исти мушкарци који сада не могу да је смисле заправо некада губили главу за њом.
Прва саговорница водитеља и члана продукције "Елите 9" Дарка Танасијевића претходне, бурне ноћи била је Анели Ахмић. Она је пред камерама, у никад искренијој исповести, детаљно сецирала свој турбулентан однос са бившим партнером Асмином Дурџићем, али се осврнула и на све горуће конфликте са осталим цимеркама.
Дарко је разговор започео освртом на емотивни ролеркостер кроз који је Анели прошла у претходним данима.
"Анели, имала си једну од тежих недеља у Елити", рекао је Дарко.
Анели је дубоко уздисала, признајући да пролази кроз пакао, али да је решила да скупи снагу и коначно проговори о Асминовим најнижим ударцима:
"Била ми је јако тешка недеља, али јутрос сам рекла себи: ''Дижи се, иди среди се''. Сваки пут кад сам била вођа сам имала најгоре моменте овде, сваки пут се хотел претворио у хотел туге. Видео си у петак све, Асмин је причао с тобом и почео је да удара на моју слабу тачку. Ја не знам где је моја сестра тачно и ништа не знам тачно, то је он мени рекао овде. Прича о мојој сестри да ради неки посао, Бог зна шта људи мисле. Сама његова реченица када каже да неће још да уплиће неке људе, одмах оставља простора за неке криминалне радње. Повредило ме то када је рекао за моју сестру да ће бити ухвапшена за годину дана и њена деца, а од тих цурица је једна болесна девојчица. Он мени не буде ли дао тај папир и не дође ли до тога да ја могу решити без њега, ја ћу јавно правити хаос. Зваћу полицију, показивати им клипове и све", рекла је Анели.
Водитељ је приметио да, упркос ретким тренуцима примирја, овај однос увек изнова ескалира и доживи крах.
"Таман када се и гледаоцима учини да је дошло до напретка, ви се вратите корак уназад", рекао је Дарко.
Ахмићева је одмах пресекла сваку причу о заједничкој одговорности, истичући да има само један јасан циљ:
"Ја не желим да делим кривицу с њим јер сам ја спремна све да прихватим само да ми да тај папир", рекла је Анели.
Дарко је потом подсетио на речи Станије Добројевић, која је изнела другачију верзију догађаја када је фамозни папир у питању.
"Станија је рекла да си ти била изненађена када си чула да ће ти он дати папир", рекао је Дарко.
Ово је Анели потпуно избацило из такта, те је жестоко осула паљбу по Станији, оптужујући је за материјализам и свесно саботирање:
"Не, нисам била изненађена јер сам ја и желела да ми да тај папир. Он спомиње Дубаи и тако даље, а мени то није ни у малом мозгу. Пусти ме те фолиранткиње Станије, замисли она као поставља питања и љути се што ја не желим да јој одговорим. Паметница је улагала у Мајами, знала је коме ће то остати. Због чега га није терала да улаже у ћеркицу? Она жели сукоб са мном, али га неће добити јер хоће да свали све на мене", рекла је Анели.
С обзиром на то да је деловала видно исцрпљено од константних тензија, водитељ ју је упитао о њеном унутрашњем стању.
"Да ли ти доводиш себе у та стања јер ћутиш?", упитао је Дарко.
Анели је потврдила његове сумње, а онда открила и драстичан потез који планира да повуче, а тиче се скупоценог поклона:
"Наравно, зато што ћутим све и држим у себи. Свашта бих рекла, све што мислим. Замисли она продаје мени причу да су они три године у вези, какве три године? Малопре седим и размишљава о ролексу, одлучила сам да га продам", рекла је Анели.
Провокације у венчаници и удари од стране Маје Маринковић
Дарко је потом желео да разјасни њене мотиве и односе са осталим мушкарцима и девојкама у кући, почевши од Луке.
"- Шта ћемо са Луком?", упитао је Дарко.
Анели је објаснила своју јавну провокацију и подсетила све на то колико су ти исти мушкарци некада губили главу за њом:
"- Синоћ сам хтела да их провоцирам мало и дошла сам у венчаници јер сам његова бивша вереница. Њихове девојке ме називају да сам аљкавуша, бабун и тако даље, али што су због тог бабуна клечали на ногама и ратовали са фамилијом? Тако су ме изофирали", рекла је Анели.
За сам крај овог исцрпног интервјуа, Дарко се дотакао још једне њене љуте супарнице на имању.
"Шта ћемо са Мајом?", упитао је Дарко.
Ахмићева је са великом тугом у гласу признала колико су је заболеле ниске провокације и јавно понижење које је доживела од Маје и Асмина:
"Она врти причу како њој одговара, назвали су ме уходом. Ја сам се јако тужно осећала онај дан када су ме Асмин и Маја исмејавали", завршила је Анели.