Због болне изјаве Боре Сантане занемео цео сто - "Мени су част и поштење на првом месту"
Познати учесник открио како се осећа.
Бора Сантана је окривио је друге за своје непрофесионално и хистерично понашање у Елити. Ове сезоне.
Он еј током расподеле буџета Анђела ранковића отворио душу.
- Овде сезоне си показао многе лоше ствари, лоше поступке, настраје, а требало је да будеш оно што јеси а то је шоумен и забављач. Ти имаш таленат за музику и водитељство, а овде си све супротно показао. Ти овее као да представљаш све лоше. Ја сам те као друг критиковао, рекао да се склониш од Анастасије, али више нисам покушавао. Мислим да си сам свестан да си много лоших ствари овде урадио. Наравно да ти имаш добре ствари које нико не може да оспори - говорио је Анђело.
- Кренуо сам како треба, не могу да кривим друге, али то су извукли из мене. Већина ближиш људи је мене овде издало, а не ја њих. Драго је мени да верујеш да ја то нисам за тебе рекао. Ми се не дружимо са људима који се баве криминалом и прете, а имамо нормалне и поштене људе. Ја никад никоме нисам ударио на породицу и животне приче, а на мене су насртали људи, криминалци, а ја ни на кога нисам него сам показивао част, поштене и образ. Ја никад никоме нисам скинуо девојку, узео жену, а мени су други то радили цео живот. Мени су част и поштење на првом месту - говорио је Сантана.