15°C
17.05.2024.
117.105
107.8514

DOBAR START ŠAMPIONA: Partizan pripreme počeo pobedom, evrogol mladog Golubovića (VIDEO)

21.06.2015. 22:35
Fudbaleri Partizana
Fudbaleri Partizana / Izvor: MN Press

Crno-beli sa dva gola u završnici susreta sa Slogom upisali ubedljiv trijumf na startu priprema na Tari.

Fudbaleri Partizana savladali su Slogu iz Bajine Bašte rezultatom 3:0 (1:0) u prvom pripremnom meču za start nove sezone.

Aktuelni šampion Srbije, koji se nalazi na pripremama na Tari, slavio je ubedljiv trijumf protiv domaćeg sastava, do kojeg je stigao u samoj završnici susreta. Crno-beli su već posle sedam minuta igre vodili pogotkom Nemanje Kojića, da bi u poslednja četiri minuta regularnog toka susreta postigao još dva gola i potvrdio trijumf.

Prvo je u 87. minutu Predrag Luka udvostručio prednost, da bi dva minuta kasnije 19-godišnji Marko Golubović postigao izvanredan pogodak, kada je loptu sa leve prebacio na desnu nogu, a zatim je snažnim udarcem sa dvadesetak metara poslao u donji desni ugao gola prezimenjaka među stativama domaćina.

PARTIZAN: Lukač, Vulićević, Bogosavac, Balazic, Fabricio Silva, Jevtović, Marinković, Babović, Kojić, Lukić, Ninković. Igrali su još: Kljajić, Grbović, Aškovski, Ostojić, Perišić, Čađenović, Knežević, Damjanović, Luka, Glavčić, Golubović.