HRVATI SUZE RONE: Ništa od MAJSTORICE i EVROLIGE!

23.03.2016. 09:29
KK Crvena zvezda
KK Crvena zvezda / Izvor: MN Press

Crvena zvezda se trijumfom u Zagrebu plasirala u finale ABA lige

Crvena zvezda se trijumfom protiv Cedevite u zagrebačkom "Domu sportova" plasirala u finale ABA lige i osigurala učešće u Evroligi i naredne sezone. Hrvatski mediji nisu mnogo "talasali". U izveštaju meča navodi se slaba igra čete Veljka Mršića, a u naslovima se potencira da je hrvatski šampion ostao bez najjačeg klupskog takmičenja.

ABA LIGA: Zvezda opet pokorila Zagreb i zakazala srpsko finale!

Ni žestoka podrška nije pomogla: Zvezda iskoristila teške Cedevitine slabosti i odjurila u srpsko finale", naslov je na portalu jutarnji.hr.

KAKO JE DOBRO VIDETI VAS OPET: Radonjićeva ćerka porukom na ENGLESKOM proslavila Zvezdino finale (FOTO)

Cedevita ostala bez finala, Zvezda slavila i u Zagrebu - piše Večernji list.

LUDILO POSLE ZVEZDINE POBEDE: Igrao za OBA "večita rivala", a njegov tvit je ZAPALIO internet (FOTO)

- Nije to bilo pravo izdanje košarkaška Cedevite koji su u prvom poluvremenu većinu vremena vodili. Ali, krajem treće četvrtine Zvezda je preokrenula i zadržala prednost do kraja utakmice.

- Zvezda slavila u Zagrebu, Cedevita bez finala i Evrolige - naslov je na portalu index.hr.

U ZAGREBU GRMI ĆIRILICA: Pogledajte slavlje igrača i navijača Zvezde u SRCU HRVATSKE (VIDEO)

- Košarkaši Cedevite ostali su bez finala regionalne ABA lige porazom u Zagrebu od Crvene zvezde. Ne samo da je Cedevita ostala bez šanse za se bori za trofej regionalnog prvaka već i bez prilike za nastup u Evroligi sledeće sezone.

- Ništa od majstorice: Cedevita izgubila od Zvezde u Zagrebu- piše 24sata.hr.

- Mogao je zagrebački sastav doći i do preokreta kada je, u poslednjoj četvrtini pri rezultatu 63-60 za Zvezdu, pogodio koš iz igre i došao na samo pola koša prednosti. Ipak, Cedevita nije uspela da se vrati.