A HTEO JE NAJBOLJE: Napao stativu, ona ga "patosirala"! (VIDEO)

22.06.2015. 16:35
Luk Mulholand, fudbaler Solt Lejka
Luk Mulholand, fudbaler Solt Lejka / Izvor: Beta/AP

U fudbalu se svašta može videti, čak i na profesionalnim terenima...

Meč američke fudbalske MLS lige između Solt Lejka i Kanzas sitija igran u noći između nedelje i ponedeljka završen je pobedom domaćina rezultatom 2:1. To verovatno nije ni od kakvog značaja za ljubitelje fudbala u Srbiji, ali komične situacije koje su u njoj viđene, mogu makar lepo da ih nasmeju.

Zadnji vezni domaćeg tima Luk Mulholand junak je dana, pošto se u pokušaju da spreči pogodak gostiju, ničim izazvan, sudario sa stativom. Svaka čast na požrtvovanju, ali procena mu je bila očajna, budući da "balon" koji je padao ka golu Solt Lejka nije ni išao u mrežu, već je pogodio prečku, a Mulholand je posle ovog bliskog susreta njegove glave sa okvirom gola ostao da leži na travi. Stativa - Mulholand 1:0 ...

Inače, tu nije bio kraj komičnim sistuacijama, budući da je Solt Lejk do kraja meča stigao do pobede golom Olmesa Garsije, ako se pogodak postignut u trećem minutu nadoknade može nazvati golom pre nego autogolom defanzivca Kanzasa Džalila Anibabe. Ništa manje zabavna nije bila ni proslava pobedeonosnog gola domaćih fudbalera, a sve to možete pogledati na 0:19 minuta sledećeg snimka.