JSL: Sloboda i Javor ispali iz lige, Rad u baražu!

28.05.2014. 17:00
JSL
JSL / Izvor: Srbija Danas

Utakmicama 30. kola spuštena je zavesa na ovogodišnje takmičenje u Superligi Srbije.

Utakmicama 30. kola spuštena je zavesa na ovogodišnju Superligu. Do samog kraja vodila se neizvesna borba za opstanak, ali sada je sve rešeno. Naredne sezone ekipe Slobode i Javora igraće u Prvoj ligi Srbije, dok će Rad svoju šansu za opstanak potražiti u baražu.

Utakmice su završene.

Donji Srem 32, Radnički 1923 32, Rad 29, Javor 29, Sloboda 28.

Utakmice su ušle u samu završnicu.

18:36 - GOOLL - Donji Srem vodi na Karaburmi. Strelac je Damnjanović.

18:35 - GOOLL - Radnički iz Niša duplirao je svoju prednost 2:0. Strelac je Pejčić.

18:34 - Od 73. minuta Novi Pazar ima dva igrača manje na terenu, put svlačionice morao je Otašević.

Ako je suditi po promenama rezultata, drugo poluvreme na mečevima za opstanak u ligi po efikasnosti nije ni blizu prvog.

18:12 - GOOLL - Spartak smanjuje prednost Rada. Sada je na Banjici 2:1. Strelac je Nosković.

Počelo je drugo poluvreme ... ekipama koje se bore za opstanak preostaje još 45. minuta da obezbede svoje mesto u JSL za narednu sezonu.

POLUVREME - Skoro se nije dogodilo da na šest susreta JSL u prvom poluvremenu bude postignuto čak 13 pogodaka.

17:42 - GOOLL - Javor ponovo vodi, 4:3. Strelac je Stojaković.

Javor
Javor / Izvor: Foto: MN press

17:40 - GOOLL - Napredak dolazi do izjednačenja 3:3. Strelac je ponovo Ndiaje.

17:35 - GOOLL - Napredak smanjuje prednost Javora, 3:2. Strelac drugog gola za tim iz Kruševca postigao je Luković.

17:34 - Od 31. minuta Novi Pazar ima igrača manje, pošto je zbog crvenog kartona teren napustio Pajović.

17:32 - GOOLL - Za samo dva minuta Javor postiže dve gola, 3:1. Strelac je Dražić.

17:31 - GOOLL - Javor stiže do nove prednosti 2:1, golom Čečarića.

17:30 - GOOLL - Rad vodi 2:0. Strelac drugog gola za "građevinare" je Ožegović.

17:27 - GOOLL - Voždovac vodi u Užicu. Pogotkom Obradovića "zmajevi" su stigli do prednosti protiv Slobode.

17:26 - GOOLL - U utakmici koja nema takmičarski značaj, Radnički je pogotkom Milenkovića poveo protiv Novog Pazara.

Celokupan prihod od prodaje karata na utakmici Radnički Niš - Novi Pazar biće uplaćen u humanitarne svrhe.

Branislav Milosevic / Izvor: Foto: MN press

17:21 - GOOLL - Rad je poveo protiv Spartaka, golom kapitena Miloševića sa bele tačke.

17:11 - GOOLL - Napredak je došao do izjednačenja golom Ndiajea.

17:10 - GOOLL - Radnički preko Beljića stiže do izjednačenja.

17:08 - GOOLL - Javor vodi golom Miloškovića.

17:06 - GOOLL - Jagodina vodi u Kragujevcu, golom Šušnjara u 2. minutu susreta.

17:00 - Utakmice su počele