JSL: Donji Srem savladao Vojvodinu u Novom Sadu

08.11.2014. 15:35
Đuro Zec
Đuro Zec / Izvor: MN Press

Tim iz Pećinaca ostvario četvrtu pobedu u sezoni. Voždovac kao gost pobedio Napredak 2:0. Novi Pazar gubio 2:0, ali ipak osvojio bod.

Veliko iznenađenje u 12. kolu Jelen Superlige napravili su fudbaleri Donjeg Srema koji su u Novom Sadu savladali Vojvodinu 3:2. Timu iz Pećinaca je ovo četvrta pobeda ove sezone, dok su Novosađani pretrpeli treći poraz, a drugi uzastopno. Ovom pobedom je Donji Srem pobegao iz opasne zone.

Fudbaleri Voždovca su ostvarili treću pobedu ove sezone. "Zmajevi" su kao gosti pobedili Napredak 2:0. Gosti su posao obavili za samo četiri minuta, jer su golove postigli u 22. i 26. minutu. Na taj način su pobegli iz zone ispadanja, u kojoj se sada nalaze Kruševljani.

Fudbaleri Voždovca
Fudbaleri Voždovca / Izvor: MN Press

Za drugo iznenađenje su se pobrinuli fudbaleri Rada, koji su sa 2:0 pobedili na gostovanju Jagodini. Domaći su meč završili sa desetoricom igrača, jer je u 63. minutu Arsenijević dobio crveni karton. Malo je nedostajalo da Borac napravi senzaciju. Posle devet minuta su "zebre" vodile 2:0 u Novom Pazaru, ali su domaći uspeli da osvoje bod.

Mladost i Radnički su odigrali 0:0 u Lučanima. Iako nije bilo golova, bilo je svega ostalog. Pokazano je čak šest žutih i jedan crveni karton. Pre ostalih igru je morao da napusti igrač gostiju Perović, koji je isključen u 30. minutu. Kragujevčani su ovim remijem ostali na poslednjem mestu na tabeli.