LIGA ŠAMPIONA: Ronaldo se Italijanima osvetio GOLČINOM i ućutkao "Olimpiko" (VIDEO)

17.02.2016. 22:50
Kristijano Ronaldo
Kristijano Ronaldo / Izvor: Reuters

U prvim mečevima osmine finala elitnog takmičenja, u Belgiji i Italiji slavili gosti.

Fudbaleri Volfsburga prokockali su priliku da jednom nogom već budu u četvrtfinalu Lige šampiona. "Vukovi" su u prvom meču osmine finala elitnog takmičenja, u gostima pobedili Gent sa 3:2, iako su vodili sa 3:0. Tako da će u revanšu biti neizvesno. U derbiju večeri, nešto južnije, Real Madrid, takođe kao gost je slavio protiv Rome (2:0). Vodeći gol postigao je Kristijano Ronaldo u 57. minutu, a tačku na "I" stavio je Hese u 86. minutu.

PRIMERA: Barsa slavila, a Suarez se majstorski iskupio za promašeni penal (VIDEO)

Kao što je rečeno, strelac na prepunom "Olimpiku" bio je Portugalac koga su novinari na konferenciji "pecnuli" da retko daje golove na gostovanjima i protiv kvalitetnih ekipa. Nervozno je napustio salu (pročitajte OVDE), a ovim prelepim golom im "zapušio" usta. Uostalom, pogledajte.

Reprezentativac Srbije planira da se JEDNOG DANA kandiduje za PREDSEDNIKA (VIDEO)

MESI JE POSTAVIO NOVI REKORD: Postigao je 300. gol u Primeri, a to MORATE da pogledate (VIDEO)

U nastavku meča u timu Rome bili su i (rezerviosti) Edin Džeko i Danijele de Rosi, "vučica" je napadala, ali to nije dalo rezultat. Naprotiv, "pao" je novi gol. Hese je "vukao" loptu i preciznim prizrmnim udarcem pogodio donji ugao golmana Vojčeha Ščešnog. U poslednjim minutima meča, šansu je dobio i legendarni Frančesko Toti, dok je u timu Reala šansu dobio Kazemiro. Izašao je Ronaldo.

KOLONIJA: Posle Grujića i Markovića, još jedan Srbin u Liverpulu

ZAOKRET U HUMSKOJ: Partizan je ove zime uradio što nije u prethodne TRI GODINE

U duelu Genta i Volfsburga dvostruki strelac je bio Julijan Draksler (44. i 54. minut), a sve vreme u ekipi belgijskog prvaka bio je Stefan Mitrović. Srpski reprezentativac je u prvom poluvremenu umalo dao i autogol. Inače, strelac je bio i Maks Kruze, dok su golove za domaćina dali Sven Kums i Kalifa Kulibali, u 80. i 89. minutu.

IDE MU U BENFIKI: Šaponjić nastavio da REŠETA (VIDEO)