PRIMERA: Novi het-trik Lea Mesija, Ronaldo prestigao Raula! (VIDEO)

18.01.2015. 22:54
Fudbaleri Barselone
Fudbaleri Barselone / Izvor: Beta/AP

I Real i Barselona ostvarili su nove ubedljive pobede.

Fudbaleri Barselone ostvarili su novu pobedu. Ovoga puta sa 4:0 savladan je Deportivo. Ekipu iz Katalonije, očekivano je predvodio sjajni Lionel Mesi koji se tri puta upisao u listu strelaca. Odbrana domaćina jednostavno nije umela da pronađe rešenje za Argentinca koji je koristio majstorski iskoristio dve asistencije Rakitića i jednu Suareza. Tačku na rezultat i novu pobedu stavio je Sidnej autogolom u 83. minutu meča.

Real je posle 0:0 u prvom poluvremenu, samo malo dodao gas u drugom i ostvario još jedan lagan trijum u Primeri. Ovog puta stradao je Hetafe sa 3:0, a Ronaldo je sa dva gola u 63. i 79. minutu, postao najbolji strelac u istoriji Real Madrida u gostima, pošto je prestigao legendarnog Raula, koji je do ovog meča Portugalca, imao 87 golova. Geret Bejl je na asistenciju Hamesa Rodrigeza, postigao drugi gol na susretu.