PROFESIONALAC: Kako je Matić "zalio Zlatnu loptu"
Okupili smo se u lokalnoj kafani nas petnaestak da proslavimo priznanje - otkriva Matić.
19.12.2014.
10:58
Komentari (0)
Nemanja Matić je i zvanično najbolji fudbaler naše zemlje.”Zlatna lopta” Fudbalskog saveza Srbije mu je dodeljena na ceremoniji u Hotelu Metropol, a kasnije je as Čelsija pričao kako je proslavio nagradu.
- Sakupili smo se odmah po mom dolasku iz Londona u jednoj lokalnoj kafani nas petnaestak da ”zalijemo” veliku speh . Otkrio je Matić listu ”Alo”. Međutim, dodaop je, nije bilo alkohola, nego smo slavili uz roštilj i pečenje.
Profesionalac ostaje profesionalac i zato je tako veliki.
PROČITAJTE I...
ZBOGOM: Za Škuletića ponuda od 2,5 miliona evra!
KO PLATI, MOŽE DA KUPUJE: FSS zabranio Zvezdi i Voši da registruje igrače!