SERIJA A: Inter je lider, Ljajić asistent (VIDEO)

27.10.2015. 22:53
FK Inter
FK Inter / Izvor: Beta/AP

Jedini gol dao Mauro Ikardi.

Odigrana je i prva utakmica utakmica 10. kola Serije A, a slavio je Inter. "Neroazuri" su na gostovanju Bolonji pobedili sa 1:0, a jedini gol u 67. minutu dao je Mauro Ikardi. Asistenciju je upisao reprezentativac Srbije, Adem Ljajić kome je doduše posao bio olakšan zbog greške odbrane Bolonje. Takođe treba reći da je od 60. minuta domaćin imao igrača više pošto je Felipe Melo dobio drugi žuti karton. Ipak, Bolonja nije iskoristila tu prednost, iako je imala veliku priliku. U poslednjim trenucima sudijske nadoknade, Matija Destro je mogao da izjednači, ali je sa nekoliko metara šutirao u Samira Handanovića.

Trenutno, Inter je prvi na tabeli Serije A sa 21 bodom, jednim više od Rome koja će u sredu igrati protiv Udinezea.