Utakmicu obeležili Andrija Luković i Ognjen Ožegović.

Srbija: Čupić, Gajić, Antonov (Pavlovski), Zdjelar, Veljković, V.Jovanović, Luković, Grujić (od 46. Plavšić), Gaćinović ( od 59. Fejsal Mulić), Ožegović, Čavrić.

Andora: Silverio, Rubio, Llovera, Viladot, Alvarelhos, Nazzaro (od 84 Martinez) , Reyes, Villagrasa (od 54. Fernendes), Alaez, C. Bove, Matos Stadion: „Karađorđe“

Žuti kartoni: Reyes, Alvarelhos, Alaez(Andora), Mulić (Srbija)

Mlada reprezentacija Srbije zabeležila je još jednu ubedljivu pobedu u kvalifikacijama za EP. Orlići su demolirali selekciju Andore rezultatom 5:0. Srbija je povela već u desetom minutu golom Andrije Lukovića. Fudbaler PSV-a je dobio dugu loptu od Marka Grujića i prosledio je u gol Silveria.

Ognjen Ožegović je u 18. minutu na asistenciju Grujića postigao gol,ali je zbog ofsajd pozicije poništen. Reprezentativac Andore Ljoveres je napravio penal nad Mijatom Gaćinovićem, koji je u 38. minutu realizovao Ognjen Ožegović. U 47. minutu reprezentacija Srbije je postigla treći gol,a strelac je ponovo bio napadač Vojvodine.

Igrao se 53. minut kada je Milan Gajić prošao po desnoj strani,a sjajni Luković skočio,zahvatio loptu glavom i prosledio je u gol za 4:0. Samo 12 minuta bilo je dovoljno našoj selekciji da postigne još jedan pogodak. Večeras dobro raspoloženi Ognjen Ožegović je prošao po desnoj strani i centrirao Muliću za 5:0.

Orlići sledeću utakmicu igraju u utorak 13.oktobra, protiv selekcije Litvanije, koju su u prvom kolu dobili takođe rezultatom 5:0.