ŠIROM EVROPE: Agonija Valensije, Roma gazi, novi kiks Mihinog Milana (VIDEO)

13.03.2016. 14:35 14:38
Levante - Valensija
Levante - Valensija / Izvor: Profimedia

"Slepi miševi" poraženi od Levantea, Milanezi remizirali sa Kjevom.

Nastavlja se agonija tima sa Mestalje. Geri Nevil nikako ne može da pronađe način kako da Valensiju izvuče iz rezultatske krize.

Doživeli su novi poraz i to od “fenjeraša”, ekipe Levantea (1:0). U prvom delu meča meča “slepi miševi” su ne nekako držali i odolevali napadima domaćina. Ipak u 65. minutu Dijego Alveš je morao da vadi loptu iz mreže. Gol za Levante postigao je bivši italijanski reprezentativac Đuzepe Rosi.

U poslednjoj utakmici dana Real je pobedio Las Palmas na gostovanju, a rezultat je bio 2:1. "Los Blankosi" su poveli golom Serhija Ramosa u 24. minutu, da bi neizvesnost uneo Vilijan golom za izjednačenje u 87. minutu. Ipak, samo dva minuta kasnije Kazemiro je postavio konačan rezultat.

Iako gazda Milana Silvio Berluskoni zahteva pobede od Siniše Mihajlovića, „roso-neri“ ne mogu ni gol da postignu. Posle poraza u prošlom kolu od Sasuola (2:0), danas su remizirali na gostovanju kod Kjeva u Veroni – 0:0. Srpski stručnjak je isključen zbog protesta već u prvom poluvremenu pa ga je zamenio asistent Nenad Sakić. Milanezi su pogađali prečke i stative, ali još jednom su iskazali ekstremnu neefikasnost. Roma zato gazi sve pred sobom. Rimljani su golovima Džeka i Florencija slavili u Udinama što im je osma uzastopna pobeda čime nastavljaju trku sa Napolijem i Juventusom.

Pobedio je i Napoli sa 1:0, na gostovanju Palermu, a jedini gol dao je Gonzalo Iguain.