21°C
17.05.2024.
117.1192
107.5969

ŠIROM EVROPE: Liverpul pobedio u "minut do 12", Ljajić najavio ponudu Intera (VIDEO)

06.03.2016. 16:35
Jirgen Klop
Jirgen Klop / Izvor: Reuters

Trijumf "redsima" doneo Benteke iz penala, u šestom minutu nadoknade.

Posle dve uzastopne i ubedljive pobede (Aston Vila 6:0, Mančester siti 3:0), Liverpul je ponovo slavio. Na gostovanju Kristal Palasu, "redsi" su trijumfovali sa 2:1. "Orlovi" su poveli golom Džoa Ledlija u 48. minutu, da bi u 72. izjednačio Firmino. Takođe treba da se kaže da je Liverpul od 62. minuta bio bez Džejmsa Milnera koji je dobio drugi žuti karton. Ipak, u samoj završnici gol za nova tri boda i napredak na tabeli doneo je Kristijan Benteke sa bele tačke.

Da li je penala bilo, pogledajte OVDE i procenite sami

Mančester junajted je ponovo razočarao navijače, pošto je u gostima izgubio od Vest Bromvič Albiona. Jedini gol u 66. minutu dao je Hoze Rondon

U Seriji A Torino i Lacio su odigrali nerešeno - 1:1. Prednost "bikovima" je doneo Beloti, a izjednačio je Bilja u drugom poluvremenu sa bele tačke. Za tim iz Rima sve vreme su igrali Milan Biševac i Filip Đorđević, dok je Sergej Milinković-Savić ušao u 40. minutu. Nikola Maksimović je u timu Torina proveo svih 90 minuta.

U nastavku programa u italijanskom šampionatu vodeći Juventus je osvojio nova tri boda. "Stara dama" iz Torina je pobedila u Bergamu sa 2:0, a golove su dali Andrea Barzalji i Mario Lemina. Možete i da pogledate pogodak koji je potvrdio trijumf.

ALEN ŠIRER, legenda Njukasla, „OPLEO“ po klubu, a o Mitroviću...

Osim Juventusa sa 2:0 pobedio je Sasuolo, i to Milan koji vodi naš Siniša Mihajlović. "Rosoneri" su tako izgubili prvi put posle devet mečeva u nacionalnom šampionatu. Poslednji put, od Milana bolja je bila Bolonja početkom januara. Od tada je bilo četiri remija i pet trijumfa. Minimalnu pobedu ostvarila je Đenova, protiv Empolija, a jedini gol dao je Luka Riđoni. Bivši fudbaler Crvene zvezde Darko Lazović bio je na klupi pobedničkog tima.

Vodeći gol u pobedi Intera nad Palermom (3:1) dao reprezentativac Srbije Adem Ljajić, u 11. minutu. Za "neroazure" u strelce su se upisali i Mauro Ikardi i Ivan Perišić.

SUPERLIGA: Kaluđerović Vojvodini pokvario slavlje, "Brđani" trenera ispratili pobedom

Kao i što smo navikli Barselona je pobedila. Ovog puta "stradao" je Eibar, sa 4:0, a dvostruki strelac je bilo Lionel Mesi (OVDE pogledajte fenomenalan pas). Golove su dali i Munir El Hadadi i Luis Suarez. Na ovom meču postavljena su dva rekorda.

MAJSTOR JE MAJSTOR: Kad Mesi igra, REKORDI se podrazumevaju (VIDEO+FOTO)